fbpx

Цi три пари знaків Зодіаку будуть щаcливі разом при будь-якому розкладі

Ці знаки Зодіаку будуть щасливі разом при будь-якому розкладі.

Незалежно від того, наскільки люди різні або схожі, фатум вирішив, що вони повинні бути разом назавжди. Цей постулат підтвердили навіть зірки. Астрологи кажуть, що існує три пари знаків Зодіаку, які частіше за інших виявляються нерозлучними до кінця життя, пише Радіо Максимум

Овен і Водолій

Про ці знаки можна сказати одне: вони щасливі разом. Протилежності притягуються – саме це відбувається між ними. Овен завжди буде пропонувати, а Водолій отримувати. І тут навіть не варто говорити про те, хто дає менше, а хто більше. Баланс для них не важливий, тому що їм добре разом за будь-яких умов.

Близнюки і Лев

Любов, похвала і обожнювання – все що шукає Лев у відносинах. Близнюки є експертами в їх наданні. Вони знають коли робити компліменти і як їх робити. Представники цього знака завжди підберуть потрібні слова, які зможуть задовольнити Лева. Багато хто вважає, що ці стосунки є помилковими і не здоровими, якщо тільки один партнер пропонує. У цій же парі кожен задоволений своєю роллю.

Читайте також: “ЦЕ ВСЕ ШОУ І В НЬОМУ НЕМА АНІ КРАПЛІ ПРАВДИ”: ГЕРОЇНЯ “ОДРУЖЕННЯ НАОСЛІП” ПОЯСНИЛА СВОЮ ДИВНУ ПОВЕДІНКУ (ФОТО, ВІДЕО)

Терези і Терези 

Все що необхідно Терезам – гармонія, спокій і баланс. Вони шукають порядок і тишу у відносинах. І тільки якщо в сім’ї обидва партнера Терези, то гармонії і балансу стає вдвічі більше. Це приносить щастя партнерам, і відчувши це блаженство, вони більше ні за що не захочуть розлучатися.

You cannot copy content of this page