fbpx

Ця подія, що розчулила до сліз не лише волонтерів, але й всю Україну, трапилася на початку липня в Івано-Франківську

У середмісті Івано-Франківська, на ярмарку хенд-мейду, який організувала благодійна організація «Save Ukraine», трапилася до сліз зворушлива історія, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Літня пара переселенців з Харкова пожертвувала срібну брошку для ЗСУ.

Цю елегантну прикрасу харків’янин, ще будучи молодим, подарував дружині. Та вона вирішила віддати коштовність на продаж. А кошти – на потреби українських воїнів. Бо ж і їхній син у лавах ЗСУ нині боронить країну.

Коли пара з Харкова підійшла до волонтерів, жінка сказала: “Ми не можемо сильно допомогти коштами, але візьміть цю брошку, яку чоловік подарував мені у молодості та продайте. Наш син на війні, тому нам не шкода”.

Таким чином переселенці вирішили зробити свій вклад для допомоги армії. Зі сльозами на очах волонтери взяли брошку, а чоловік з жінкою попрямували далі. Спочатку за прикрасу вирішили заплатити самі волонтери залишивши її, як талісман. Та згодом зрозуміли – її місія може бути куди масштабнішою.

Це буде просто збір. Люди не отримають нічого взамін. Ми не продаємо цю брошку, – говорить волонтерка благодійної організації «Save Ukraine» Яна Двірничук. – Суть у тому, що ця пара хотіла допомогти ЗСУ. І наша ціль здійснити мрію цієї пари, аби цією брошкою ми дійсно змогли максимально допомогти військовим. Ми оцінили її в 1 млн грн. Люди можуть долучитися будь-яким донатом.

Про старт незвичної акції оголосили два дні тому. І уже зібрали понад 200 тисяч гривень. Частину із загальної суми, обіцяють волонтери, спрямують передовсім у батальйон, де служить син цієї пари.

Дійсно ця брошка об’єднала всю Україну, – каже волонтерка. – І ми сподіваємося, що ця історія вийде за межі країни і покаже приклад того, які українці сильні, незламні. Вони готові віддати найцінніше для нашої спільної перемоги.

Закрити збір волонтери планують за тиждень. А тоді – знову приїдуть до Франківська, аби повернути сімейну реліквію. Підтримати цю неймовірно зворушливу історію можуть усі небайдужі – за реквізитами на офіційних сторінках «Save Ukraine».

Фото: скрін з відео.

07/23/2022

You cannot copy content of this page