fbpx

Цих хлопчиків дражнили за довге волосся. І лиш після того як мати підстригла їх, відкрилась істинна причина (Фото)

Фібі Каннистоявляется матір’ю шести синів: п’ятирічних трійнят, восьмирічних близнюків і однієї десятирічної дитини. Сім’я живе в місті Чиктовага, Нью-Йорк, і до недавнього часу у всіх шести хлопчиків було дуже довге волосся.

Незалежно від того, чи подобається вам зачіска вашого сусіда або ні, ви не повинні втручатися, висловлюючи свою думку, якщо людину все влаштовує і вона цілком задоволений. Тільки уявіть, а вам би сподобалося, якби хтось почав насміхатися над вашою зовнішністю?

Тим не менш багато людей, схоже, не розуміють таких простих речей і не можуть утриматися від коментарів, зокрема щодо волосся маленьких хлопчиків. Протягом всього періоду, поки брати відрощували волосся, вони піддавались знущанням через їх довжину.

До цього причетні не тільки їх однолітки, непотрібні і несправедливі судження і невтішні коментарі часто виходили від дорослих. Адже дорослі завжди знають, як краще!

Читайте також: З усіх сил намагалась забрати коханого з його сім’ї, але дзвінок його дружини геть спантеличив

Однак ніхто з цих людей не знав, для якоїсь особливої мети хлопчики вирішили відрощувати волосся. Все почалося з того, що від рaку пoмер їхній близький за віком друг.

Смeрть друга мала величезний вплив на дітей, після чого вони вирішили зробити що-небудь, що допоможе людям в боротьбі з цією підступною хвoробою.

Так шість братів вирішили відростити волосся, щоб потім пожeртвувати їх некомерційній організації «Children with Hair Loss» («Діти, які втратили волосся»). На це знадобилося багато часу, але у підсумку хлопці змогли пожертвувати більше 5 метрів волосся!

Джерело

You cannot copy content of this page