fbpx
Авто
У ДФС пояснили коли доведеться платити великий штраф при розмитненні “євробляхи”

Державна фіскальна служба (ДФС) пояснила, що таке “добровільний внесок”, який доводиться платити власникам євроблях при розмитненні авто.

Таким чином фіксується сплата штрафу за порушення умов тимчасового ввезення та транзиту автомобілів. Зараз розмір цього штрафу знаходиться в рамках від 170 до 17 тисяч гривень. Але вже з 24 травня 2019 року максимальна межа зросте в 10 разів – до 170 тисяч гривень, пише “segodnya“.

При цьому співробітник ДФС Руслан Мороз пояснив, що розмір добровільного внеску, який платять громадяни за автомобілі при митному оформленні, відрізняється від розміру штрафів.

“ДФС фіксує факти порушення термінів і умов митних режимів тимчасового ввезення та транзиту і одночасно при цьому особа вже сплатила штраф за відповідне порушення, однак транспортний засіб продовжує перебувати на митній території України. Це свідчить про те, що транспортний засіб знаходиться з порушеннями норм чинного митного законодавства. Тому митне оформлення цього транспортного засобу повинно здійснюватися з обов’язковою сплатою добровільного внеску в розмірі 8500 грн”, – розповів Мороз.

Не платити “добровільний внесок” можна в тому випадку, якщо особа, яка декларує транспортний засіб, повністю виконала терміни і умови ввезення авто.

You cannot copy content of this page