fbpx

У Івано-Франківську раптово помepла 19-річна студентка третього курсу(фото)

У вівторок, 3 квітня раптово помepла Олеся Поп – студентка третього курсу Івано-Франківського національного медичного університету, яка навчалася на стоматологічному факультеті.

Сумною звісткою поділилася прес-служба ІФНМУ, передає “Галка”.

19-річна Олеся запам’яталася викладачам та однокурсникам доброю, дружелюбною і чуйною дівчиною.

“Нам – друзям і одногрупникам – буде важко змиритися з такою втратою. Адже вона стала невід’ємною частинкою нашої студентської сім’ї. Леся завжди була в гарному настрої і налаштовувала всіх оточуючих на позитив. Протягувала руку допомоги всім, хто її потребував”, – розповідають одногрупники Олесі.

Читайте також: На Прикарпатті катаючись на гойдалці тpaгічно загuнула 16-річна дівчина

Незважаючи на те, що Олеся була студенткою тільки третього курсу, вона виконувала всі практичні навички на високому рівні, мала задатки до цієї професії. Брала активну участь у житті університету, була членом Асоціації Студентів Стоматологів, любила відвідувати університетський гурток «Фантомний курс по реставрації». Дуже шкода, що мрія стати успішним стоматологом залишилась тільки мрією.

“Ми щиро співчуваємо батькам Олесі, від усього серця бажаємо їм терпіння і здоров’я витримати це випробовування, яке надіслав їм Бог. Ти завжди залишишся у наших серцях! Твоя 12* група”

You cannot copy content of this page