fbpx
Події
У Кропивницькому діти облаштували блокпост, щоб зібрати гроші на автомобіль для ЗСУ

На вулиці Карабінерна у Кропивницькому восьмеро дітей облаштували блокпост, який назвали “Ластівка”. Ініціювала його створення 13-річна Анастасія Слюсаренко.

Анастасії каже, що побачила в соцмережі, як діти в різних містах України встановлюють блокпости. Подруга запропонувала таким чином збирати гроші на допомогу армії. “Зупиняємо машини, перевіряємо чи це українець, просимо сказати слово паляниця, Укрзалізниця. Потім говоримо, що збираємо гроші на ЗСУ, запитаємо чи бажаєте ви допомогти, якщо погоджуються, то дають нам від гривні до 500”.

Батьки ідею дітей підтримали. В Анни Слюсаренко на цьому блокпості чергують троє дітей. “Вони в компанії друзів, спілкуються і роблять добру справу. Вони поруч біля дому, я їх бачу і чую, мені не страшно”.

Водій Сергій Сезов сказав, така акція піднімає настрій. “Краще в нашій країні нехай будуть такі блокпости, ніж військові. Щоб мирне небо було над головою”.

Вартова на блокпосту 10-річна Еліна Макарова робить браслети та каблучки. На блокпосту їх продає, військовим дарує. “Є такі люди, які проти того, щоб ми це робили, вони нас лякають, що будуть викликати поліцію. Є такі, які одразу дають п’ятсот гривень, є які не допомагають”.

Гроші збирають на машину для військових. Для підрахунку заробленого обрали бухгалтерку. За день назбирали 849 гривень. З початку роботи блокпосту, більше 17 тисяч гривень.

Гроші діти передадуть Олені Дяченко, яка допомагає військовим. Вона каже, що діти запропонували їй допомогу, побачивши історію у соцмережі.

“Ми машину для військових купили в борг, грошей не вистачало. Родина дітей, які на цьому блокпосту, допомагали ремонтувати цей пікап”, пише Суспільне.

Фото: suspilne.media.

07/04/2022

You cannot copy content of this page