fbpx
Події
У Києві покарали співробітники військкомату, які ловили призовників на станції метро

У Генштабі заявили, що затримані молоді люди діяли правильно, викликавши поліцію.

У Генштабі ЗСУ заявили, що співробітники військкомату, які ловили призовників на станції метро, ​​покарані. Про це в понеділок, 10 грудня, на брифінгу повідомив начальник головного управління персоналу, заступник начальника ГШ ЗСУ Артур Артеменко. Про це повідомляє “Кореспондент”.

За його словами, співробітники зупиняли людей призовного віку біля станцій метро Лісова, покарані, але не звільнені.

“Покарання має відповідати ступеню провини. Вони покарані. Розуміння ситуації у більшості співробітників військкоматів є”, – пояснив він.

Артеменко також зазначив, що затримані діяли абсолютно правильно, викликавши поліцію.

У той же час, за його словами, призовні комісії інформують громадян про відповідальність призовників за ухилення від виконання військового обов’язку.

Замначальника Генштабу повідомив, що тенденція призову, як на строкову службу, так і резервістів, позитивна.

Читайте також:“Воєнний стан та мобілізація”: кому потрібно йти у військомат

“План щодо військовослужбовців строкової служби виконаний. У нас не бракує в ресурсів. Діяти так немає необхідності. Такі випадки, як на метро Лісова і в Рівному, поодинокі”, – сказав він.

Відзначається, що інцидент у Рівному розбирає комісія. За словами Артеменка, співробітники місцевого військкомату також будуть покарані.

Артеменко також повідомив, що черговий призов на строкову службу майже завершено. Більше 17 тисяч призовників відправлено на службу. Це 98% від плану. Решту призовників направлять для проходження служби протягом тижня.

You cannot copy content of this page