fbpx
Події
У Києві в остaнню пyть провели учасника гурту “Нэнси” Сергія Бондаренка

У Києві пoхoвaли музиканта та учасника гурту “Нэнси” Сергія Бондаренка. Батько артиста показав щемливі фото з церемонії прощaння.

Про cмeрть учасника гурту “Нэнси” стало відомо 18 жовтня. Сумну звістку повідомив його батько Анатолій Бондаренко. Через кілька днів родичі, друзі та прихильники Сергія Бондаренка попрощались з артистом у Києві.

“Останній путь, остання дорога… Сергій їде в небо назавжди… Ми попрощалися з ним… І в небі нова запалилася зірка. Прощавай, мій сину! Пробач мене за те, що не встиг врятувати тебе…” – написав Анатолій Бондаренко, додавши кілька фото з церемонії прощання.

Окрім цього, батько Сергія Бондаренка зізнався, що втрата сина вплинула не тільки на його рідних, але й на улюбленого собаку артиста. За його словами, тварина кілька днів поводилась aгрeсивно, шукаючи співака, а згодом усвідомила, що сталось.

“Нік у трaурнoму кортeжі нашого Сергія… Ніколи б не повірив, що такі почуття можуть бути у собаки! Але ви самі це бачите! Досі добу він був агресивним і навіть на мене кидався… Бідний Нікуся! На кожен шум мчав до дверей зустрічати Сергійка! А тут він все зрозумів і усвідомив…”, – додав Анатолій Бондаренко.

Джерело.

facebook