fbpx
Дозвілля
У листопаді на нас чекають три небезпечні дні, в один із них доведеться розплачуватися за все

Дуже важливо правильно планувати свій час та складати розклад справ на майбутнє. Знаючи те, які дні листопада будуть найнебезпечнішими та в яких сферах, ви зможете ефективніше спланувати всі свої справи, обійшовши стороною неприємності.

8 листопада – найнебезпечніший день місяця

8 число з легкістю можна назвати найнебезпечнішим днем ​​листопада. Річ у тім, що в цей день на нас чекає не одна, а одразу дві найнебезпечніші астрологічні події. Перше – повне затемнення Місяця у Знаку Тельця. У цей день не можна довгий час перебувати на самоті, оскільки це може обернутися для вас великими неприємностями.

Якщо хтось із близьких чи друзів попросить вас про допомогу, цього дня цій людині краще не відмовляти.

Так ви зможете покращити свою карму. Цього дня через затемнення Всесвіт може вимагати від нас із вами повернення боргів. Якщо ви робили якісь помилки у минулому, то 8 листопада доведеться за них розплачуватися. Саме тому потрібно намагатися робити більше добрих справ, щоб мінімізувати ймовірність фіаско у роботі чи коханні.

Ще цього дня потрібно позбавлятися образ, просити вибачення, а також пробачати іншим.

Істотно посилить ситуацію з’єднання Сонця та Меркурія. Цей аспект між двома цими об’єктами відбувається майже щомісяця, але цього разу він зовсім не доречний. І без того поганий день може стати ще більш непередбачуваним. Щоб не втратити контроль над ситуацією, вам варто бути трохи стриманішим у цей день і не поспішати з прийняттям рішень.

16 листопада – перехід Венери в Знак Стрільця

До 9 грудня багато хто з нас буде схильний до ризику та авантюр. Особливо небезпечним це буде для тих, хто змушений 16 числа займатися фінансовими справами, купувати, приймати доленосні рішення. Венера зробить так, що багато людей просто перестануть піклуватися про безпеку. Безвідповідальний підхід буде неприпустимим, особливо у сфері здоров’я. Це найгірший день для занять екстремальними видами спорту, для експериментів зі здоров’ям. Бажано цього дня не вживати міцних напоїв та не пити таблеток без рекомендацій лікаря.

21 листопада – з’єднання Меркурія та Венери Меркурій та Венера у поєднанні один з одним породжують дуже потужні негативні викиди енергії. Це буде день, коли багатьом з нас почнуть на думку приходити думки про помсту.

Намагайтеся не згадувати старих образ, якщо не хочете зіпсувати собі чи своїм близьким настрій. Не заводьте розмов про те, що було раніше. Спробуйте сфокусуватися на чомусь позитивному.

Фото: intermarium.news.

You cannot copy content of this page