fbpx
Історії з життя
У мене є сестра-близнючка. Вона одружена і має доньку, а я одна. Мене переповнюють завидки. Нічого не можу з цим вдіяти. Ось-ось і у нас остаточно зіпсуються стосунки

Люди кажуть, та я й сама знаю, що заздрість погане почуття. Можливо, ви підкажете, мені як від нього позбутися? Існує науковий факт, що у близнюків все однакове. Це стосується і особистого життя теж. Ось тільки я випадаю з цієї статистики. У мене є сестра-близнючка. Вона одружена і має доньку, а я одна. Мене переповнюють завидки. Нічого не можу з цим вдіяти. Ось-ось і у нас остаточно зіпсуються стосунки.

Ми появилися на світ з різницею в три хвилини. Але я по праву вважаю себе старшою сестрою. Ми з дитинства були різними. Я росла вдумливою ​​і серйозною, а сестра – веселою і безтурботною. І все їй в житті давалося легко: навчання, робота і хлопчики. Тому коли в 20 років вона вискочила заміж, ніхто з нашої родини не здивувався. Я ж закінчила магістратуру і влаштувалася працювати в школу вчителем математики і фізики.

Через рік моя сестра стала мамою. Вона не особливо хотіла, але так вийшло. У неї появилася чудова донечко. Я стала хрещеною мамою дівчинки. Я люблю її шалено і мрію мати таку ж.

У особистому житті у мене тим часом був повний безлад. Якийсь час я зустрічалася з хлопцем, але він пішов до іншої. Потім був ще один, але розійшлися ми через мене. Сестра тим часом була в відпустці і займалася вихованням доньки. Вона скаржилася, що втомилася від побуту, хоче на роботу. Їй хочеться спілкування і свободи, яка є у мене. Тоді я сказала їй, що з радістю поміняюся з нею місцями. І з величезним задоволенням зміню школу на пелюшки і приготування їжі для рідних.

Ось тоді ми і зробили це – помінялися місцями, на день. Щоб сестрі було простіше, я дала їй завдання з контрольної роботи для своїх учнів. Їй потрібно було просто роздати питання, а діти самі виконають все. А я тим часом залишилася у неї вдома з племінницею. Чоловік сестри був на роботі і проблем у мене не виникло. Це було щось: я включила прання, потім розвісила білизну. Я приготувала манну кашу на обід хрещениці, а потім і вечерю їхній родині. Ми грали з племінницею і дивилися мультики. День пролетів непомітно, наче. Коли сестра повернулася, ми ділилися емоціями. Виявилося, що ми обидві були в захваті від зміни ролей.

Прийшовши додому, я глибоко засумувала. Мені неймовірно хотілося теж мати сім’ю і дитину. Сидіти в вдома, готувати, прибирати і прати – було моєю мрією. Я заздрю ​​своїй сестричці, вона має все це і не цінує. Я вирішила рідше ходити до них, щоб не бентежити собі душу. Це почуття окутує мене зсередини.

Прошу у вас поради, як мені не зіпсувати стосунки з сестрою через свою незадоволеність життям? Як перестати дивитися на те, що є у неї, як не озиратися на чуже життя, а жити своїм?

Буду вдячна за будь-яку пораду, тому що у самої ніяких думок з цього приводу немає.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page