fbpx

У Миколаєві затримано подружжя, яке здавало ворогу позиції Збройних сил України

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів про способи виявлення диверсантів та колаборантів.

Він розповів, що в Миколаєві на днях викрили подружжя громадян України, які співпрацювали з російськими військовими. Ця пара надавала ворогу інформація щодо позицій військовослужбовців ЗСУ, щоб потім “росіяни могли влучно стріляти своїми клятими ракетами”.

За його словами, по країні лише за тиждень здійснено майже 20 тисяч перевірок в рамках профілактичних заходів з виявлення ДРГ.

“Серед них сотні людей викликали підозру в можливій роботі на ворога і таких одразу для подальшого супроводження передають підрозділам СБУ”,- додав він.

Також , за минулий тиждень затримано понад 20 осіб, які можуть бути причетними до роботи з ворогом, з них, зокрема, в Києві “ймовірних диверсантів затримали близько 10”.

“Найчастіше затримуємо таких негідників на блокпостах або під час патрулювання. А на третьому місці – інформування нашими громадянами”,- розповів перший Єнін, передає УНІАН.

Фото: armyinform.

06/26/2022

You cannot copy content of this page