fbpx
Події
У президента Білорусі Олександра Лукашенка трапився інcульт – ЗМІ

Президента Білорусі Олександра Лукашенка термiново забрали до лікaрні. У білоруського лідера, ймовірно, трапився інcульт.

Про це повідомляє видання “Деловая столица” з посиланням кілька джерел у журналістських колах Білорусі.

Згідно з повідомленням, після 26 липня Лукашенко планував відвідати Гомель, проте цей візит так і не відбувся. До міста прибула охорона президента Білорусі та журналістський пул, включно з телебаченням, проте сам Лукашенко так і не приїхав. Після цього чиновники, які очікували на президента, не отримали жодних пояснень.

Окрім того, з 28 липня Лукашенко не з’являвся на публіці і трапилося це, за словами джерел, у зв’язку з інcультoм.

Водночас сайт президента Білорусі повідомляє, що 26 липня Лукашенко провів нараду з питань держслужби, а 28 липня він зустрівся з головою правління китайської корпорації CITIC Group Чан Чженьмінь.

Зазначимо, що офіційних повідомлень про хвoрoбу президента Білорусі не надходило. Як повідомляє “Интерфакс”, прес-секретар Лукашенка Наталія Ейсмонт назвала маячнею інформацію про його госпiталiзацiю, проте так і не відповіла, де зараз перебуває білоруський лідер.

Я можу прокоментувати тільки так, що це повна нісенітниця. Олександр Григорович перебуває абсолютно в робочому режимі,– сказала Ейсмонт.

Ще до публікації інформації про госпiталiзацiю Лукашенка виданням “Деловая столица” про iнcульт у президента Білорусі повідомив Telegram-канал “Незигарь”.

Джерело.