fbpx

У російському Бєлгороді загинyла родина з Харківщини – голова ОТГ

У російському Бєлгороді в ніч на неділю(3 червня) внаслідок дій, спричинених російськими військовослужбовцями, загинула родина з села Цупівка Дергачівського району Харківської області.

Про це повідомив голова Дергачівської територіальної громади В’ячеслав Задоренко в Facebook.

“Сьогодні вночі внаслідок дій, спричинених російськими військовослужбовцями, у місті Бєлгород загинyла родина Коптелових з Цупівки – 3 людини, зокрема й маленька дитина”.

Голова ОТГ повідомив, що ця інформація надійшла від “вимушених переселенців”.

“Жителі Цупівки та інших окупованих населених пунктів вимушені були тікати від війни через Росію до країн Європи будь-якими доступними шляхами. На жаль, як бачимо, Росія знищyє наших людей і на своїй території”, – зазначив він.

Окрім того, губернатор Бєлгородської області РФ В’ячеслав Гладков повідомив, що в ніч на неділю нібито внаслідок влучення залишків української ракети в Бєлгороді загинyло 4 осіб, з яких троє громадян України і один – громадянин РФ. Також поpанено 4 людей, серед них дитина.

Гладков заявляє, що нібито Україна нанесла удар трьома некерованими ракетами “Точка У”, і їх було збито, але частково зруйнована ракета впала на житловий квартал.

Нагадаємо, раніше журналісти-розслідувачі з’ясували, що в багатоповерхівку в Бєлгороді влучила частина ракети російського ЗРПК “Панцир”, Україна не має такої зброї, пише Українська правда.

Фото: Телеграм.

07/05/2022

You cannot copy content of this page