fbpx

У Великій Британії мають намір заборонити вологі серветки

У Великій Британії мають намір заборонити вологі серветки. В уряді держави зазначають, що план із ліквідації пластикових відходів “включає продукти одноразового використання, такі як вологі серветки”. Про це пише 24 канал.

Виробникам вологих серветок доведеться або створити серветку без пластику, або ж їх споживачі будуть змушені обходитися без цього товару. Все тому, що вони містять пластик, який не розкладається у природі.

Окрім цього, вологі серветки є причиною 93% випадків забитих каналізаційних труб у Британії. Це спонукало уряд та промисловість зосередитись на тому, щоб переконати споживачів не викидати їх у стічні води.

Додамо, що згідно з оголошеними прем’єр-міністром Великобританії Терезою Мей планами, до 2042 року в країні мають зникнути всі “пластикові відходи, яких можна уникнути”.

Читайте також: У спеку вкрай нeбeзпeчно брати на пікнік помідори – медики

Нагадаємо, нещодавно міжнародна природоохоронна організація “Грінпіс” у Великобританії в рамках акції “Ocean of the Future” показала школярам океанаріум, у якому замість морських тварин плавали лише порожні пляшки і пластикові пакети. Група дітей очікувала побачити пінгвінів і восьминогів, але замість них виявили велику кількість сміття.

You cannot copy content of this page