fbpx
Дозвілля
У Верховній Раді хочуть ввести нове свято, і зробити цей день вихідним

Верховній Раді запропонували ввести нове свято на честь створення Української Православної церкви, зробивши цей день вихідним.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Сергій Міщенко, який є ініціатором законопроекту.

“15 грудня 2018 року увійшло в новітню історію України як День духовної єдності України, адже цього дня у Софії Київській відбувся Об’єднавчий Собор Української Православної Церкви. Близько двохсот делегатів (ієрархи, священники та миряни) з трьох православних церков – Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви та Української православної церкви Московського патріархату – утворили Українську Помісну Православну Церкву та обрали її предстоятелем, Митрополитом Київським та всієї України Епіфанія”, – написав він.

У зв’язку з цим нардеп сьогодні, 17 грудня, зареєстрував законопроект “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України”, у якому запропонував 15 грудня визначити Днем духовної єдності України та святковим неробочим днем.

“Для мільйонів українських вірян, які з нетерпінням чекали цієї події в Україні та за кордоном, цей день назавжди став Днем духовної єдності, самостійності Української Церкви, яка після понад тисячолітнього перебування у складі частини інших великих Церков виборола своє право на незалежність. Тому відзначення 15 грудня Дня духовної єдності України не тільки зменшить вплив іноземної пропаганди, а й посприяє національному єднанню, забезпеченню духовної та національної безпеки України”, – зазначив нардеп.

You cannot copy content of this page