fbpx
Дозвілля
Учень 3 класу дуже зворушливо розпорядився заколядованими грошима

Учень 3-Б класу Новояворівської СЗШ №1 Михайло Дмитренко усі заколядовані гроші – 350 грн, які він заколядував, віддав на лiкування хвоpих дітей.

Це не перший випадок, коли хлопчик долучився до благочинності, повідомила лідер БФ «Місто добрих людей» Вікторія Тріфан, пише ZAXID.NET.

У грудні, перед Миколаєм, у Новояворівській школі № 1, як повідомила виданню класний керівник 3-Б класу Ольга Ярош, проходив благодійний ярмарок, на який учні, вчителі приносили домашню випічку, а гроші від її продажу віддали на лікування хвоpих дітей.

«Михайлик брав активну участь у цьому ярмарку. Він разом з батьками приготував тістечка, домашній напій, які розійшлися дуже швидко. І всі виручені за них кошти Михайлик віддав на лiкування хвоpих дітей. Це дуже добродушна дитина, готова завжди і усім прийти на допомогу», – сказала Ольга Іванівна.

Читайте також: Днями поверталася з Івано-Франківська до Києва. Як правило, в купе всі сідають, втикаються у гаджети. Але інколи трапляються цікаві співрозмовники

Хлопчик був дуже зворушений тим, що він також може допомогти хворим дітям. І вирішив, що усі гроші, які він заколядує, віддасть на доброчинність. І дотримав слова.

Опубліковано 14 січня 2019 року

facebook