fbpx

Українські атомники покинули конференцію МАГАТЕ під час виступу представника росії

З 27 червня у Відні триває Сьома нарада договірних сторін з розгляду виконання зобов’язань за Об’єднаною конвенцією про безпеку поводження з відпрацьованим паливом та радіоактивними відходами, організована МАГАТЕ, повідомляє «Енергоатом».

“Держава-агресор широко представлена на цьому заході, і попри зауваження з боку української делегації до організаторів, її представники на одному з засідань не лише виголошували свої доповіді, а й головували у низці секцій.

Тож, коли свій виступ почав спікер з росії, всі присутні на заході атомники з України на чолі з головою Держатомрегулювання Олегом Коріковим та головним консультантом президента ДП “НАЕК “Енергоатом” Олександром Моциком влаштували демарш і покинули залу засідань”, – йдеться у повідомленні.

Перед тим, як покинути залу засідань, представники України нагадали присутнім, що вперше в історії атомної енергетики росія захопила атомну електростанцію в нашій країні, окупанти викрадають працівників АЕС та членів їхніх сімей, обстрілюють атомну електростанцію, випускають у безпосередній близькості до АЕС ракети, пише УП.

“І стріляє так, що траєкторії ракет проходять безпосередньо біля ядерних реакторів, майже над ядерними реакторами, на малій висоті – 100-200 метрів, що загрожує катастрофою навіть більшою, ніж Чорнобиль і Фукусіма разом узяті.

Тому, на нашу думку, путінська Росія не заслуговує не лише звітувати перед МАГАТЕ, а й просто бути представленою в цій організації”, – заявив очільник Держатомрегулювання Олег Коріков перед тим, як українська делегація покинула залу засідань.

Фото: eimg.pravda.com.

06/30/2022

You cannot copy content of this page