fbpx
Дозвілля
Український співак Олег Винник розповів , за яких обставин дізнався про cмepть матері

Український співак Олег Винник, який втpaтив маму наприкінці травня, розповів, як дізнався про смepть рідної людини, пише ТСН.

В інтерв’ю виданню “Отдохни” виконавець зізнався, що у той сумний день їхав до Тернополя, де мав дати концерт. Артист поділився, що намагався додзвонитися мамі, рідним, проте ніхто не брав слухавку.

Пізніше Олег заснув, бо дуже втомився.

“Я телефонував їй перед її cмepтю, але вона не брала слухавку, телефонував рідним… вже майже доїхали до Тернополя, я заснув в автобусі, був сильно втомлений, і в цей час моя команда вже знала, що мама пoмepла, родичі їм вже передзвонили. Бусик зупинили, і всі чекали на моє рішення – скажу я розвернути автобус і їхати назад або все ж дам концерт”, – розповів артист.

Читайте також: “Люблю дарувати щастя людям”: Олег Винник пояснив, чому cмepть матері не стала причиною скасування концерту в Тернополі

Винник додав, що вирішив тоді відіграти концерт і таким чином виконав волю матері.

“Хто б мені що не говорив, я впевнений, що це було правильне рішення”, – сказав співак і додав, що мама пишалася ним за життя і “зараз пишається з небес”.

Нагадаємо, раніше Олег Винник розповідав, що мати просила відомого сина “ніколи не скасовувати жодного концерту” у його житті.