fbpx
Перейти до вмісту

Уявіть, що у вас є все! Що ви будете робити?

Якось після проповіді Будда був оточений великою кількістю людей. Проповідь стосувалася Дхарми (сукупність встановлених норм і правил, дотримання яких необхідне для підтримки космічного порядку) і викликала здивування у людей і масу питань, які зводилися, по суті, до одного: як знайти своє покликання, як серед безлічі мирських турбот дізнатися і виконати власне призначення?

Будда запропонував залишилися і виконати його улюблену вправу.

За матеріалами – CITYUA.

“Уявіть, що у вас все є, – сказав Будда, – гроші, житло, друзі, слава, влада – все, що вам здається необхідним. Ви розумні і гарні, ваше тіло здорове. Ви володієте усім, чого б ви тільки не побажали, у всіх світах. І ось ви прокидаєтеся вранці, встаєте, починається новий день. Що ви будете робити?”

Людям спочатку було дуже складно це уявити – по інерції думки поверталися до задоволення звичних щоденних потреб. Але ось одному чоловікові вдалося абстрагуватися, потім іншому, третьому – вправа почала давати результати. Хтось заговорив про те, що займеться вихованням дітей, інший захотів вивчати рух зірок, третій – будувати зручні для життя міста. А хтось просто сказав, що якщо у нього все є, то він піде ділитися цим з нужденними.

“Ви тільки що розповіли мені про своє призначення, – підвів підсумок Будда. – Залишилося, не втрачаючи часу, почати його виконувати. Тож поспішайте”.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Позначки:

You cannot copy content of this page