fbpx
Історії з життя
Уже за три хвилини після мого дзвінка свекрусі телефонував мій чоловік. Бачте, його дуже обурили мої слова адресовані його матері. Однак, я й досі не розумію, що ж не так сказано? Ну самі посудіть, хіба ж я не права

Уже за три хвилини після мого дзвінка свекрусі телефонував мій чоловік. Бачте, його дуже обурили мої слова адресовані його матері. Однак, я й досі не розумію, що ж не так сказано? Ну самі посудіть, хіба ж я не права.

Десять років тому моя свекруха пішла на пенсію. А за три місяці я стала мамою прекрасного сина. Хлопчика ми назвали Максимком і були дуже щасливими батьками, хоч і з’явився він на світ геть не за планом.

Коли свекруха моя працювала, то мала дуже гарну зарплату. А ось пенсія була геть не великою і з часом свекруха почала скаржитися на те, що їй не вистачає грошей на життя.

Читайте також: Миколу мого саме відспівували я ледь світу білого бачила, аж тут до мене жінка якась підходить і починає щось запитувати. Довелось їй тричі повторити перш ніж я зрозуміла, що саме вона говорить таке. Добре, що люди поруч були, бо не знаю чим би то скінчилось, якби вона хоча б на годинку раніше прибула у “мою” хату.

Хтось із її подружок порадив їй запропонувати нам себе як няньку. За це ми мали свекрусі платити. Їй сподобалася ця ідея, і вона прийшла до нас і запропонувала це.

– Ти зможеш вийти на роботу, а я буду няньчитися з Максимом!

Ми з чоловіком і так думали її просити про допомогу, адже у нас була квартира в кредиті, та й на роботі в чоловіка негаразди почались. Нам фінансово було дуже важко і моя зарплатня виручила б і дуже. Однак практично вся вона мала б піти на оплату праці свекрухи. Ми з чоловіком довго радились. Вирішили, що я і він знайдемо підробіток, але пропозицію свекрухи і явно завищений цінник за послуги, ми таки прийняли.

Я вийшла на роботу, а свекруха няньчила нашого сина за гроші. За півроку Я таки вийшла на гарний підробіток, а згодом знайшла кращу роботу. Чоловік також працював без відпочинку, аби ми могли виплатити кредит.

Звичайно ж, за послуги свекрухи як нянька ми платили дуже добре.

Я мушу визнати, що зі свекрухи вийшла чудова няня для сина нашого. Вона його годувала, грала з ним, постійно гуляла з ним на свіжому повітрі та всіляко займалася його розвитком.

А два тижні тому Максимку виповнилося десять років. Він уже самостійний та дорослий. І саме тому нянька йому не потрібна.

Я зателефонувала свекрусі і все пояснила і попросила більше не приходити сидіти із нашим сином тому що нянька нам уже потрібна, і платити ми їй не будемо.

Уже за три хвилини мені чоловік подзвонив і був дуже незадоволений тим, що я його мамі відмовила. Мовляв. вона людина у віці і гроші, що ми їй платили їй дуже потрібні а я так не гідно вчинила.

Я й отетеріла. Тобто, коли ми її просили посидіти із нашим малим сином нам гроші не треба були? Вона спокійно знаючи усю нашу ситуацію брала з нас завищену суму і тепер ще й я не права?

Чоловік надумав усе одно мамі допомагати і віддавати як і раніше більшу половину своєї зарплатні їй. Але я повстала проти. У нас ще й досі кредит не виплаено, син росте, його вчити треба. Чого викидати на вітер десятку щомісяця?

Тепер у нашій сім’ї дуже напружена атмосфера. Чоловік і свекруха на мене ображені, а я стою на своєму. Свекруха зараз у тій же ситуації в якій були ми десять років тому. Вона нам тоі на зустріч не пішла.

Так скажіть, чого я маю чимось їй допомагати?

Ну хіба ж я не права?

10,05,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page