fbpx

В Держдумі запропонували дозволити укладати контракт на службу у війську відразу після школи

Депутат-єдинорос, голова думського комітету з оборони та колишній командувач військами Західного військового округу Андрій Картаполов запропонував дозволити укладати контракти на проходження служби у збройних силах росії відразу після закінчення школи. Таку правку член парламенту вніс на розгляд Держдуми.

Ініціатива припускає, що контракти про проходження військової служби у ЗС рф і Нацгвардії можна буде укладати з громадянами чоловічої статі, які не перебувають у запасі і здобули середню загальну освіту (11 класів).

Водночас законопроект доповнюється положенням, що військовослужбовці-контрактники (на посадах, що підлягають заміщенню солдатами, матросами, сержантами та старшинами), які відслужили менше 4 місяців, або контрактники, які відслужили понад 4 місяці, але не завершили підготовку з військово-облікової спеціальності , не можуть бути спрямовані на виконання завдань за умов збройних конфліктів.

За чинними нормами, згідно зі статтею № 34 Федерального закону № 53 «Про військовий обов’язок та військову службу», контракт про проходження військової служби військовослужбовці, які проходять строкову службу і не встигли отримати дипломом про вищу освіту, мають право укласти контракт тільки після не менше 3 місяців служби.

Друге читання законопроекту призначено на 28 червня, пише Фонтанка.

Фото: 4vsar.

06/26/2022

You cannot copy content of this page