fbpx

В Енергодар привезли 25 000 таблеток калію йодиду – мер

Міський голова Енергодара Дмитро Орлов в своєму Телеграм повідомив, що в Енергодар доставлено 25 000 таблеток калію йодиду – препарату, який здатен захистити щитовидну залозу в разі забруднення місцевості внаслідок аварії на атомних реакторах. Ці ліки закупили за рахунок обласного бюджету.

“Те, що на ядерному об’єкті регулярно відбуваються збройні провокації, змушує нас вживати додаткових заходів безпеки. Тому в Енергодар з обласного резерву через перерозподіл доставлено 25000 таблеток калію йодиду – препарату, що здатен захистити щитовидну залозу від накопичення радіоізотопів йоду в разі забруднення місцевості внаслідок аварії на атомних реакторах”, – написав він.

Орлов зазначив, що наразі радіаційний фон на проммайданчику та безпосередньо в місті відповідає нормі та наголосив, що не треба приймати препарат для профілактики.

“Тільки за командою, в разі реально підтвердженої небезпеки… Сподіваюся, що команди щодо прийому цього препарату ви ніколи не отримаєте. Але калію йодид повинен бути в аптечці кожної родини, що перебуває в Енергодарі”, – написав Орлов.

Він також пояснив, що отримати препарат можна буде вже з наступного тижня через сімейного лікаря з розрахунку 1 таблетка 0,125 г на людину.

Фото: Слово і Діло.

08/20/2022

You cannot copy content of this page