fbpx
Дозвілля
В наш час необмежених можливостей існує лише 22 подарунки, які повинна отримати кожна дитина. І не вожливо скільки їй років

Сучасні діти – вкрай розпещений народ. Нічого не поробиш, адже в наш час у батьків стільки можливостей порадувати і здивувати своє чадо. Але якщо дитину просто задаровують подарунками, іграшками та солодощами, з часом все це перестає радувати, і просто сприймається як належне. Джерело

Тому робіть дітям справжні подарунки! Такі, які запам’ятаються на все життя. Подарунки, які зроблять дитину щасливішою. Подарунки, важливість яких важко переоцінити.

Читайте також: Бабуся прихистила малесеньке беззахистне кошенятко. Хіба знала старенька що колись воно врятує їй життя

До того ж, такі подарунки ваші діти зможуть подарувати вашим внукам.

1. Віра в свої сили Люблячі батьки завжди вселяють своїй дитині, що він здатний на все, і у нього все вийде. Діти, які вірять в себе, обов’язково досягнуть успіху. Погодьтеся, це надзвичайно важливо.

2. Любов у всіх її проявах. Обіймайте, цілуйте, говоріть слова любові завжди, незважаючи ні на що! Навіть якщо вашій дитині вже за 30!

3. Сімейні вечері. Ці хвилини родинного єднання запам’ятовуються дітьми на все життя. Це прекрасна традиція, яка об’єднує, мирить, надихає і заспокоює.

4. Радість. Радійте життю і своїй дитині. Не соромтеся своїх почуттів, смійтеся разом з малюком, дурійте.

5. Міцна і повна сім’я. Намагайтеся зберегти сім’ю і хороші відносини з її членами. Для дитини сім’я – це той фундамент, та опора, яка дає підтримку і допомагає йти по життю.

6. Свій час. Це найцінніший подарунок, особливо для сучасних дітей. Знаходьте час для дитини кожен день! Щоб просто побути з ним, пообніматься, пограти разом, погуляти або просто повалятися на ліжку.

7. Увага. Ще одна річ, якої постійно не вистачає дітям. Доброта. Дитина ще встигне навчитися жoрсткості і жoрстокості. А ви покажіть йому приклад справжньої доброти і вміння співчувати.

8. Уміння цінувати. Навчіть дитину цінувати те, що у нього є, але завжди прагнути більшого.

9. Інтерес. Інтерес до світу присутній у кожної дитини. Зберігайте, бережіть його! Постарайтеся не вбuти всілякими: «Не лізь, не заважай, вистачить говорити, скільки можна питати?»

10. Уміння приймати рішення. Стимулюйте до самостійності, допоможіть приймати наслідки своїх дій, покажіть приклад справжньої сміливості і рішучості.

11. Рамки. Дітям надзвичайно важко жити у вседозволеності і не мати ніяких обмежень. Їм потрібні рамки, які структурують для них цей світ. Тільки не захоплюйтеся заборонами, інакше це загрoжує непослухом.

12. Свобода. Пам’ятайте, що заборон має бути мінімум. Давайте дитині можливість вибирати, самостійно приймати рішення, діяти і вчитися на власних помилках.

13. Похвала. Дітям дуже важливо відчувати схвалення їх дій з боку батьків. Це стимулює до вдосконалення.

14. Любов до творчості. Надавайте можливість творити стільки, скільки хочеться. Заохочуйте творчу діяльність, створюйте умови для неї. Самі захоплюйтеся і займайтеся з дитиною. Це дуже важливе вміння в епоху Інтернету та комп’ютерних технологій, яке вчить бачити прекрасне в усьому, радіти життю, знаходити виходи з нестандартних ситуацій.

15. Щедрість. Покажіть на особистому прикладі, що таке щедрість, як ділитися, і навчіть отримувати задоволення від власної щедрості.

16. Духовність. Прищеплювати дітям усвідомлення наявності душі. Добре, якщо вони навчаться діяти, керуючись потребами не тільки свого тiла, а й душі.

17. Правда. Будьте чесними з дітьми. Таким чином ви навчите їх бути чесними. Крім того, ви продемонструєте їм, що вам можна довіряти, що з вами вони в безпеці.

18. Надія. Надія допоможе в найважчі моменти, підтримає і додасть сил.

19. Любов до пізнання. Любов до знань і хороша оцінка в школі часом не мають абсолютно нічого спільного. Заохочуйте дитину пізнавати світ, захоплюватися, навчіть отримувати задоволення від пізнання світу.

20. Оптимізм. Це те, що допомагає досягати успіхів і міняти цей світ на краще.

21. Посиденьки у вас на колінах. Для дитини це найкраще, затишне місце в світі!

22. Вірність в сім’ї і в відносинах. Бути вірним своєму чоловікові (дружині) – це вчинок нашого розуму, серця і душі. А діти відчувають це дуже тонко.

You cannot copy content of this page