fbpx

В ніч з 2 на 3 липня відбудеться сонячне затемнення, як пережити його без втрат

У липні станемо свідками повного сонячного і часткового місячного затемнення. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

“В ніч з 2 на 3 липня відбудеться сонячне затемнення, – говорить Максимова. – Це несприятливий для початку більшості справ день. Цієї доби краще завершувати розпочате. Звільніться від зайвих речей. Зробіть генеральне прибирання оселі. Повертайте борги, прощайте і просіть вибачення”.

Більшість проблем виникатиме через поспішність та прийняття непродуманих рішень.

“Не покладайтеся на свою інтуїцію. Вона підведе, – розказує Максимова. – Ходіть обережно крутими стежками, дивіться під ноги. День, коли відбудеться сонячне затемнення, сприяє боротьбі зі шкідливими звичками. Не буде вдалих покупок. До крамниць ходіть лише за продуктами”.

Особливий вплив сонячне затемнення матиме на закоханих.

“Одруженим небезпечно вести подвійну гру. Службові романи матимуть плачевні наслідки. Помиритися з коханими не вдасться. Паpтнери не налаштовані на зближення. Їм хотітиметься розпалити кoнфлікт з новою силою. Якщо не хочете втратити коханих, зумійте змовчати та втриматися від критики”, – каже астролог.

Читайте також: Хто найкраща дружина по знаку Зодіаку – у такої завжди нема відбою від кавалерів

За словами Максимової, непростим виявиться 1 липня – доба напередодні сонячного затемнення.

“Це період загострення пcихічних захворювань, – говорить астролог. – У родичів, друзів, колег та знайомих спостерігатимете перепади настрою. Слідкуйте за тим, що говорите. Необережно кинуте слово може ускладнити стосунки з людьми, яких ви любите і шануєте”.

Українці відчують на собі вплив сонячного затемнення, але не зможуть за ним спостерігати. Побачити його можна буде тільки в Чилі й Аргентині.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page