Збройні сили України влучили в базу росіян на території окупованої Нової Каховки на Херсонщині.
Повідомлення про потужний вибух у новокаховських спільнотах з’явилося в обід 16 червня, про це написало ряд Телеграм-каналів та виклали фото.
Фотографії та відео з місця події дозволили ідентифікувати місце вибуху – це територія Новокаховської меблевої фабрики.
На фото видно також кілька одиниць техніки Збройних сил рф: військові вантажівки та МТ-ЛБ. Деякі з них – знищені.
На фотографіях видно елемент, ймовірно, ракети комплексу Точка-У.
Це не перший обстріл об’єктів Нової Каховки, які окупанти перетворили на військові. 14 червня була знищена база на одному з підприємств міста. Такі дії ЗСУ викликають підтримку з боку місцевого населення.
Після попереднього обстрілу на дорогах міста з’явилися підписи зі схвальними оцінками влучності української армії, пише Мілітарний.
Фото: Мілітарний.
06/17/2022
Популярні статті
- Як черги з “євроблях” зашкодили репутації України
- РФ ввела санкції проти групи Єрмака-Макфола і зробила помилки в іменах
- Як бреше Міноборони росії – дослідження видання «Проект»
- За один день «енергетичного безвізу» Україна заробила десять мільйонів гривень — Шмигаль
- Заради того, аби “роздати” якомога більше паспортів рф. Окупанти на окупованій Херсонщині широко поширюють черговий фейк