fbpx
Події
В окупованому Маріуполі працівники водоканалу зчинили бунт через невиплату зарплат окупантами.

Працівники міського водоканалу відмовилися виходити на роботу через затримку зарплати. Техніка не виїжджала на виклики та завдання, а люди стоять біля воріт на підприємстві.

Про це у своєму телеграм каналі вчора, 10 серпня, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“В Маріуполі сьогодні бунт. Справжній. Міськводоканал не вийшов на роботу через невиплату заробітної плати. Взяли і не вийшли. Такий собі сюрприз окупантам, які не знають що робити. Cтріляти? Аpештовувати? Розводять руками.

Мало того. Завтра вже робітники анонсували продовження страйку. Тобто знов будуть демонструвати справжню набуту при Україні звичку – право на протест.

Але саме смішніше, що Іващенко до них не йде. От не йде і все. І всі ці куратори також. Тому що гроші на зарплату розійшлися по кишенях Іващенко, Іванова, Сабліна. А людям планували знов надати пайок.
Але щось пішло не так.”, — зазначив радник мера.

Він додав, що 11 серпня робітники анонсували продовження страйку.

Українські Телеграм канали, в свою чергу, повідомляють, що сьогодні, 11 серпня, протест було продовжено і працівники знову не приступили до роботи:

“Працівники міського водоканалу відмовилися виходити на роботу через затримку зарплати. Техніка не виїжджала на виклики та завдання, а люди стоять біля воріт на підприємстві”, – йдеться у повідомленні.

Фото: скрін.

08/11/2022

You cannot copy content of this page