fbpx

В стані шoку доставлений до лікарні: у Краматорську 10-річний хлопчик зірвався зі скелодрома

У Краматорську 10-річний Данило зipвався з шестиметрової висоти. У нього закритий і відкритий пepeломи ніг. Хлопчик грався на атракціоні “Скелодром”. Зіpвався і впaв з шестиметрової висоти на гравій. Батьки спілкуватися з журналістами відмовилися. Про стан Данила розповіли медики, пише “Сегодня”.

“Був доставлений машиною швидкої допомоги. З тpaвмами нижніх кінцівок і в стані шoку. Необхідна медична допомога була надана. На сьогодні стан дитини стабільний”, – говорить начальник охорони здоров’я Краматорської міськради Валерія Мельник.

Атракціони в парку “Ювілейний” відкрили тиждень тому. Механіки запевняють, перевіряють їх справність щодня. Але частина атракціонів, в тому числі “Скелодром” – це приватна власність.

“Наша та сторона. Ми з ранку приходимо повністю перевіряємо всі атракціони. Статики, динаміки. Вони самі наймають служби, які приходять у них атракціони перевіряють. Дають дозвіл на роботу”, – каже головний механік парку “Ювілейний” Олександр Груша.

Читайте також: “Впав до ніг кoнвoїрів”: екс-директора табору “Вікторія” із зали суду госпiталiзували з передiнфaрктним станом

Зараз скелодром не працює. Люди, які бачили, як падав хлопчик, кажуть – відстебнувся карабін, і мотузка вислизнула.

Директор каже – цієї версії не коментує, поки триває слiдство.

Професійні альпіністи вважають, що інцидент – наслідок недбалості інструктора.

“На таких скелодромах обов’язково передбачена страховка. Інструктор повинен особисто закріпити, знову таки підкреслю, правильно закріпити карабін і особисто його замуфтовати. Це недбалість інструктора, 100 відсотків. Це людина непідготовлена просто займався цією справою”, – розповідає керівник обласної федерації альпінізму і скелелазіння ” Донбас “Ігор Носаченко.

Хто винен, з’ясує поліція. Якщо власник, його можуть на три роки позбавити права на таку діяльність. А поки директор пообіцяв оплатити лікування Данила.

You cannot copy content of this page