fbpx

В Україну прийде морозний антициклон “Костянтин”: синоптики прогнозують до 10 градусів морозу

У четвер, 23 листопада, в Україну прийде антициклон, який встановить у країні суху морозну погоду.

“З дружнім візитом до нас завітає антициклон Constantin. Це означає, що опадів не буде. Атмосферний фронт, який черкає на прогностичній мапі наше Лівобережжя, максимум, що може зробити, — збільшити хмарність. Але серйозні опади малоймовірні”, — написала в Facebook синоптик Наталія Діденко.

Згідно з прогнозом, температура повітря очікується низькою. Найближчої ночі -4… -10 градусів, у п’ятницю вдень від 3 градусів морозу до 2 тепла.

“У Києві п’ятниця буде сухою, хмарною і холодною. Не найкраща погода, але й не найгірша. Такий собі приморожений листопад. Вночі в Києві -4… -6 градусів, вдень 0… -2 градуси. В суботу антициклон Constantin ще утримає суху погоду”, — обіцяє Діденко.

Уже в неділю, 25 листопада, на заході, півночі, у тому числі з Києвом, у більшості центральних областей та на Харківщині пройдуть дощі й мокрий сніг.

“Опади принесуть невелике потепління. Однак це підвищення температури повітря слабо відчується у зв’язку з типово листопадовою хмарністю і вологістю. А поки бережіть носи й кутайте горло від морозної погоди”, — попереджає синоптик.

Джерело.

You cannot copy content of this page