fbpx

В якому місяці народилася жінка – така вона і Королева

Як то кажуть, королева-бачить королеву, тому, дівчатка, ласкаво просимо на наш Бал Королев. Злегка поправте свої розкішні корони і сідайте на трон. Вже цікаво, яка ви королева?

У нас є чарівне дзеркало-погляньте в нього. Зараз дзеркало розповість вам-яка ви королева в залежності від того, в який місяць ви народилися.

Кожна жінка-королева і гідна всього того, про що вона мріє! Пропоную Вам підняти собі настрій і дізнатися-яка ж ви королева по місяцю свого народження.

Ну що ж, почнемо!

Січень

Ви Королева Терпіння і Витримки.

Такі Королеви звикли зустрічати мінливості долі з високо піднятою головою, звичайно вони не тільки нікому не скаржаться, але ще і часто слухають чужі скарги і дають іншим слушні поради. Така Королева може терпіти дуже довго, але якщо вже її терпець увірвався-стережіться, вона здатна на все. Зрад не прощає.

Лютий

Ви Королева, яка завжди домагається свого.

Такі Королеви вперті, самовпевнені і горді. Однак, це їх не псує. Вони ніколи не бояться труднощів, швидко приймають рішення, природжені керівники. У них добре розвинена інтуїція, що допомагає їм добре розбиратися в людях. Обожнюють дітей.

Березень

Ви Королева, яка дійсно справжня леді.

Такі Королеви володіють сильною чутливістю, м’які, ніжні, ранимі і скромні. Бувають вперті, але виглядає це дуже мило. Володіють вродженим почуттям стилю. Цих Королев завжди притягують справжні Королі, які готові захищати і оберігати їх від усіх примх долі.

Квітень

Ви Королева-бунтарка.

І справа не в тому, що такі Королеви люблять порушувати правила. Ні, вся справа в тому, що у них свої правила. Ці жінки сміливі, щирі і рішучі, володіють неймовірною жіночною привабливістю вони з легкістю встановлюють свої правила куди б не потрапили. Чоловіків заворожують з першого погляду.

Травень

Ви Королева-воїн.

Здивовані, що ця мила дама-насправді в душі-справжній воїн, жорсткий і справедливий? Всі дивуються. Ці королеви поєднують в собі непоєднуване-з одного боку вони природжені господині, а з іншого їх рішучості, сміливості і силі волі можна тільки позаздрити. Найчастіше дуже добре влаштовуються в житті.

Червень

Ви Королева-Провидець.

Ці Королеви добре розбираються в людях, не люблять конфлікти, дуже добрі. Однак, у них є одна таємниця- вони знають майбутнє, але в молодості рідко довіряють цьому шостому відчуттю. Улюблені квіти у них-ромашки.

Липень

Ви-Королева-Володарка чоловічих сердець.

У дитинстві часто дуже красива дівчинка, однак, більш владна мати може немов забити її красу … Але як тільки виникнуть сприятливі умови їх краса розквітає і радує будь-кого. Чоловіки просто сходять з розуму від таких жінок, але ці королеви не ставлять зовнішність на перше місце. В юності закохуються часто, обпікаються, але в підсумку зустрічають свою людину.

Серпень

Ви Королева Королев.

Ці Королеви-природжені лідери, вміють вести за собою людей. Зазвичай багато чого домагаються в житті, але тим не менше будинок і сім’я для них-найголовніше. Дійсно чесні і порядні люди, чим оточуючі часто люблять користуватися.

Вересень

Ви Королева-Чарівниця.

Ці Королеви можуть володіти різними характерами, але об’єднує їх одне – при зовнішньої акуратності, навіть педантичності, вони вміють створити диво з нічого. А ви думали-чому ці королеви завжди дуже смачно готують?)

Жовтень

Ви Королева Чуттєвості.

Ці Королеви живуть почуттями, хоча зовні можуть виглядати навіть холоднуватими … Але всередині у неї зійшлися лід і полум’я. Фатальні жінки, здатні заворожити будь-якого чоловіка одним тільки поглядом. При цьому обожнюють прикинутися милими простачка.

Листопад

Ви Королева-Віщунка

Ці Королеви дійсно вміють любити. Пристрасні, дуже харизматичні жінки. Відмінні психологи, легко вгадують наміри людей. Ці Королеви дійсно вміють чаклувати, їм часто сняться віщі сни.

Грудень

Ви Королева-Мандрівниця

Навіть якщо ці Королеви все життя проживуть на одному місці-вони все одно залишаються мандрівницями. Зовні зразкові подружжя вони часто мріють про щось таке … І найчастіше їх мрії збуваються. Мають легку і яскраву душу.

You cannot copy content of this page