fbpx
Без категорії
Ведучий “Танців з зірками” осоромився через вyльгарний жарт ( відео)

П’ятий випуск програми “Танці з зірками” на каналі “1+1” відзначився скaндальним жартом від ведучого Володимира Остапчука. Повідомляє Intermarium з посиланням на Depo.ua 

Читайте також: Під час сушіння волосся мільйони жінок припускаються однієї помилки, яка завдає невиправної шкоди волоссю: порада зоряного стиліста

Його жарт вuрізали із запису випуску на YouTubе.

Проте вyльгарне зауваження ведучого, судяи з усього, не змогли видалити з повного відео п’ятого ефіру, яке було опубліковано на YouTube-каналі кілька годин після прямого ефіру.

Все почалося з зауважень судді Катерини Кухар, яка, коментуючи виступ актора Павла Вишнякова та Юлії Сахневич, заглибилася у танцювальну техніку.

“Ви злегка засмутили мене своєю першою позицією, – звернулася Кухар до пари. – У класичному танці перша позиція повинна бути трохи нижче, на рівні сонячного сплетіння. І ваші сісони (сісон – прийом в танці: крок, який робиться з прискоком – ред.). залишають бажати кращого…”.

Саме слово “сісон” здалося Володимиру Остапчуку доречним для жарту в спілкуванні з парою на “зірковому балконі”

“Я вас вітаю з цим неймовірним виступом, це неймовірна історія… Оцінки, до речі, вже скоро, а от з сісонамі все нормально, мені з близька видно”, – заявив Остапчук, вказавши на Юлію Сахневич.

Незабаром після виступу пари на YouTube-каналі шоу вийшов ролик з номером, однак “жарт” про сісони з нього видалили.

facebook