fbpx
Історії з життя
Відчиняю двері, а там колишня невістка з дітьми. У квартиру летять два сміттєві пакети, а в них наші з дідом подарунки для дітей. « Усе забирайте, скнари! – волає невістка. Ми собі краще купимо!». Я з тим пакетом за дітьми, а вони від мене. І все через що? Бо я за сина вступилась!

Відчиняю двері, а там колишня невістка з дітьми. У квартиру летять два сміттєві пакети, а в них наші з дідом подарунки для дітей. « Усе забирайте, скнари! – волає невістка. Ми собі краще купимо!». Я з тим пакетом за дітьми, а вони від мене. І все через що? Бо я за сина вступилась!

Моя історія дуже неприємна, навіть не знаю, як тут себе вести. Через невістку я можу назавжди втратити своїх онуків, а вони мені дуже дорогі. Мій чоловік мене заспокоює – нормально все, виборемо зустрічі з онуками! А я не хочу так – через суд, адже якщо внуки взагалі будуть налаштовані проти нас, то їх в наш дім нічим не заманиш!

Мій син, проживши з дружиною 9 років, нещодавно розлучився. У їхньому шлюбі є двоє дітей – старший онук, йому зараз 8 років, і онучка – їй 6 років. Причина банальна: обидва втомилися від непорозумінь. Невістка завжди була провокатором, а наш син, його тільки зачепи! Ні, він ніколи нікого не чіпав, а ось доводити своє може голосно, в цьому відношенні я його не виправдовую! Але у невістки бурхлива фантазія – вона всім відразу розповідає, що чоловік махає руками. Я не вірю – навіть у онуків раніше питала: чи було таке, але вони сказали, що тато з мамою завше двері зачиняють коли голосно розмовляють.

Ну не суть, багато розлучаються, коли неможливо проживати спільно. Квартиру син залишив дітям. Там є його ¼ частки, але не ділити ж її. Камінь спотикання – це машина, куплена в шлюбі, але фактично син її сам і заробив. Невістка вимагає продати її і розділити гроші хоча б наполовину (до цього вимагала три чверті – мовляв, дитячі частки). Тут я вже заступилася за сина, зателефонувала їй і кажу: «Син не вимагає частки в квартирі, а машина йому потрібна для роботи. Що ти ще хочеш? Для дітей він аліменти платить, не можна ж бути такою жадібною! ».

Ох, її і понесло! Спочатку вона брудом мене полила перед усіма знайомими і ріднею, та ще й перекрутила мої слова, а потім моїх онуків налаштувала проти мене. Дзвоню малюкам, а вони замість звичного: «Бабуся, привіт!», Не хочуть зі мною говорити. А нещодавно дзвінок у двері, заявляється невістка зі сміттєвими пакетами і кидає їх на поріг, кричить: «Нате!». А там все дитячі подарунки, які ми з чоловіком дарували онукам: конструктори, ляльки, плюшеві звірятка, планшети і багато всього подібного. І це прям в під’їзді з дітьми, говорить голосно, спеціально – щоб всі сусіди чули: «Ось дітки, віддали всі бабусині подарунки, нехай! А ми собі нові іграшки купимо». Я біжу прям по під’їзду за онуками, прошу, щоб забрали все назад, а вони від мене тікають!

Потім мені моя подруга розповіла – вихователька дитсадка, куди ходить внучка, тільки в іншій групі, що малятко скаржиться на бабусю (на мене), нібито бабуся змусила маму зібрати всі її подарунки і віддати назад – вона сама буде грати, а внуки обійдуться. Діти плакали, збирали іграшки по дому, просили маму зателефонувати мені, домовитися, але мама їм сказала, що баба тоді вирахує з неї стільки грошей за іграшки, що доведеться квартиру продати! Я тоді прийшла в сад, хотіла побачити внучку, але тут же хтось подзвонив до невістки, та тут же прибігла і влаштувала сцену: мовляв, подавайте в суд, хай він визначає час спілкування з онуками, але вона все одно буде проти цього.

Ось тепер не знаю, як зробити так, щоб онуки розуміли – хто з нас не правий. Попросила це зробити сина, але вони черговий раз не порозумілись перед дітьми, толку з цих переговорів – нуль. Замислююся, подати в суд, але невістка ж знову все перекрутить. Вже просила сина машину цю продати, розділити гроші навпіл, але він відповів: «Мама, як ти не розумієш ?! Сьогодні вона машину зажадає, завтра – щоб я їй всю зарплату віддавав, а післязавтра зажадає і вашу квартиру продати! У неї апетити ростуть! ». Так це вірно! Але що мені робити, щоб знову бачити онуків і вони мене любили?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головне фото – firestock.

You cannot copy content of this page