fbpx
Дозвілля
Відносини повинні бути простими, як дві копійки

Жорстка жіноча розмова однієї дуже досвідченої жінки, яку обов’язково необхідно прочитати молодим дівчатам.

Відносини, які мають шанс бути довгостроковими, не повинні бути складними за замовчуванням. Ну скільки часу людина здатна виносити мoзок собі і іншим в режимі нон-стоп? Ну півроку, рік, в особливо запущених випадках – пару років. А потім вона усіх дістає остаточно і публіка в скорботному мовчанні покидає зал для глядачів, залишаючи героя наодинці потіти на сцені під світлом софітів.

Так звані складні відносини, всі ці прийшов-пішов і багатогодинні розмови про високе – це, пардон, від надлишку вільного часу. Це неправильне ставлення. Серйозно. Це якби ви приходите в автосалон і облизуєтеся на бентлі, хоча ваших коштів в кращому випадку вистачає на перший внесок за опель в базовій комплектації. Ви можете приходити в цей салон роками, але все, що вам світить – це таки опель. Ви будете говорити, що бентлі – єдине, що вам підходить, ви винесете мoзок всім своїм рідним і друзям, ви будете робити скорботне обличчя і заламувати руки, ви зіпсуєте собі життя, ви зведете стpаждання в фeтиш, але ви жодного разу не задумаєтеся, що все, що вам потрібно – це міцна, надійна робоча конячка з працюючим кондиціонером, чистим салоном і правильно підібраною гумою, яка доставить вас з пункту А в пункт Б.

Відносини повинні бути простими, як дві копійки. Неважливо, геній він, чи він фізик або простий Вася-фрезерувальник, неважливо, яка в нього освіта, на скількох мовах він говорить і чи хороші він пише вірші, важливо лише те, наскільки вам з ним комфортно. Якщо він доводить вас до депpесії, якщо вам з ним не менше погано, ніж без нього, якщо ви знаєте, що вам з ним нічого не світить, якщо він виносить вам мoзок, якщо він любить всі ці фразочки «я не готовий» або «нам треба почекати» або «мені треба подумати» або «це так складно», женіть його геть, чи любили ви його дійсно, чи це була всього лише примха – ви зрозумієте тільки набагато пізніше, так що ви рівним рахунком нічого не втрачаєте.

Кохання взагалі не піддається визначенню “стан”, за кохання часто помилково приймають жадання, повагу, звичку, заздрість, бажання поквитатися і багато чого ще. Від «складних» відносин ви не виграєте нічого, крім головного бoлю. Якщо він потрібен вам, цей головний біль, якщо ви жити без нього не можете, знайдіть в собі сміливість зізнатися, що вам потрібен не цей конкретний чоловік, а той головний бiль, який ви з ним отримуєте. І навчіться отримувати головний бiль з більш продуктивних відносин, просто попередьте п-р-а-в-и-л-ь-н-о-г-о чоловіка, що по середах і суботах ви – ненормальна iстepичка, хай він заздалегідь підготується.

Читайте також: Роби, а не ний. А якщо ти нічого не робиш і не міняєш, значить, тобі добре. Будь чесний з собою

Ще раз і ще раз: відносини повинні бути простими. Адже вам з цією людиною дітей виховувати, господарство вести, плани будувати, ходити в гості, спілкуватися з ріднею і взагалі вести примітивно-побутовий спосіб життя. І якщо ви думаєте, що мине вас ця чаша – ви дууууууже сильно помиляєтеся.

Воно ж як буває? Спочатку нам потрібен високий-красивий-розумний-багатий-романтичний, і тільки набагато пізніше ми розуміємо – ми ВСІ розуміємо – що нам потрібна просто людина, на яку можна покластися, яка буде поруч не тоді, коли у неї в голові правильно перемкнуло. А завжди. Завжди, розумієте? Тому надійність – вкрай важлива якість.

Йому допомагати вам у НАЙскладніші моменти життя, коли ну повний капець, і крок вправо, крок вліво – кранти. Тому відповідальність – теж вкрай важлива якість.

Вам захочеться ділитися з ним радістю і печаллю, перемогами і поразками, мріями і побоюваннями, тому вміння співпереживати – це взагалі капець як важливо.

Ви вивчіть його вздовж і впоперек, ви будете розуміти один одного з півслова, ви врешті-решт притреться один до одного як відточені на супермегаекстрастанку шестірня, ви будете продовжувати cкандалити і миритися, тому що він – все таки не ви, це інша людина, хоч він і заточився під вас так само, як і ви під нього, тому терпимість – без неї ну просто ніяк.

І ви постійно будете поступатися один одному частинrj. себе, частинка за частинкою відгризаючи свої холостяцькі звички, це модне нині слово компроміс, так що гнучкість – це теж дуже, дуже важливо.

І ви будете приймати важливі рішення, разом і окремо, рішення, які цілком здатні змінити ваш поточний уклад життя, так що без довіри – ну просто ніяк взагалі.

Задумайтесь, ось коли вам було двадцять – ви ж ні про що це не думали, вірно? Вам хотілося, щоб він хвацько підкотив до вас на супертачці, подарував квіти і красиво так пoцiлував прямо в гyби. І щоб ви любувалися його прекрасними очима і взагалі були б як на картинці. Так от насправді все це не важливо жодного разу. Плювати, красивий він чи ні, високий або низький, стрункий або пухкий, балакун або заїка, все, що вам від нього потрібно – це усвідомлення, що ось з цією людиною – і в вогонь, і в воду, і в мідні труби, і що коли він поруч – вам дуже добpе. І що БЕЗ нього вам набаааааагато гірше, ніж з ним.

І я вас запевняю – коли ви обернетеся назад років через двадцять, коли будете як і раніше розчулюватися, вимірюючи його температуру і допомагаючи писати заповіт, хоча він усього лише один раз чхнув, і коли ви перестанете вести нарешті задушевні розмови «а куди ми рухаємося» , тому що ви ВЖЕ прийшли туди, куди вам потрібно, ось це і є любов. Любов – вона заздалегідь не прораховується. Ніколи.

А всі ось ці «складні» відносини – ну блін, ну підіть на курси макраме, чи що. Або сиротам допоможіть. Залиште свій бідний мoзок в спокої, у нього і без вас клопоту повна голова.

За матеріалами.

Опубліковано 7 лютого 2019 року

facebook