fbpx
Події
Відновлення постачання води в окупованому Маріуполі не буде

Загарбники визнали, що це неможливо відновити водопостачання води через пошкодження водоводу.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, така ситуація склалася у Лівобережному, Центральному та Приморському районах міста.

“Вирва від ФАБ-1000 в центрі міста наглядно демонструє чому. Більшість комунікацій просто неможливо відновити, а будівництво нових потребує років. Яких в окупантів немає”, – констатував Андрющенко.

“Черговий бунт в мікрорайоні “Волонтерівка” Кальміуського району. Люди зібрались у школі з вимогою термінового вирішення проблеми з питною водою, електрикою та транспортним сполученням. Біля трьох тисяч людей та щонайменше 200 дітей залишаються відрізаними від мінімальних базових умов існування.

Протестне зібрання відбулося після cмеpті посеред вулиці двох пенсіонерів, що намагались в спеку подолати кілометри з “Волонтерівки” до центру району. Місцева окупаційна влада спробувала годувати “завтраками”, але у підсумку просто втекла під захистом російських автоматників. Людей кинуто напризволяще”, – написав радник українського мера Маріуполя, пише Обозрєватєль.

Фото: з відкритих джерел.

07/08/2022

You cannot copy content of this page