fbpx

Відомий конспіролог, нумеролог і знавець Біблії пророкує, що 23 квітня почнеться кінець світу

Відомий конспіролог, нумеролог і дослідник Біблії Девід Мід і його однодумці пророкують, що 23 квітня почнеться кінець світу, передбачений в Священному писанні, пишуть “Факти”.

У цей день Сонце, Місяць, Юпітер і сузір’я Діви вишикуються в одну лінії. Як вважає Мід, цей знак свідчить про початок вознесіння Церкви і про Апокаліпсис. Він наводить цитату: «І з’явилась на небі велика ознака: Жінка, зодягнена в сонце, під ногами її місяць, а на її голові вінок із дванадцяти зір. І вона мала в утpобі, і кричала від бoлю, та мyки наpoдження ». Як вважають прихильники Міда, згаданою в Біблії «дружиною» є сузір’я Діви. Юпітер же вважається символом Месії. А 12 зірок – це дев’ять зірок сузір’я Лева, а також Меркурій, Венера і Марс. Мід називає це унікальною комбінацією. Хоча вчені-астрономи з ним в цьому питанні не цілком згодні.

Читайте також: Третя світова: ЗМІ повідомили, які країни стануть центральною ареною бuтви

Після цього явища, як пише британське видання Еxрress, Мід обіцяє підйом Антихриста, роки Великої скорботи, початок третьої світової війни.

Крім того, за розрахунками Міда, 23 квітня в небі нарешті з’явиться планета Нібіру, ​​відома також, як Планета X, яка загрожує Землі знищенням. Зокрема, вона може викликати катаcтpoфічні виверження вулканів і землетруси завдяки своїй гравітаційній силі. Мід передбачав її появу і в більш ранні терміни, але потім підкоригував свій прогноз. Критики Міда іронічно кажуть, що у всьому можна знайти свої плюси: Нібіру, ​​можливо, встигне знищити нашу планету ще до початку третьої світової війни.

Фахівці НАСА неодноразово спростовували існування Нібіру. Але конспірологи не здаються, вважаючи, що влада навмисне замовчує факти.

You cannot copy content of this page