fbpx
Події
Відомий японський архітектор Хірокі Мацура спроектує “майстер-план” відбудови Ірпеня

Голова Інвестиційної ради й колишній мер міста Володимир Карплюк, який супроводжував архітектора разом з чинним міським головою Олександром Маркушиним, розповів, що Мацура поділився власним баченням сучасного містобудування та першим враженням від Ірпеня.

“Я був в 10 містах України. Це найкраще місто, яке я бачив. Для нас, для урбаністів, Ірпінь – це місто мрії. Я зрозумів, чому молоді сім’ї переїжджають сюди”, – заявив архітектор.

Архітектор погодився розробити “майстер-план” відбудови Ірпеня, чия інфраструктура зазнала руйнувань під час обстрілів російських окупантів.

“Результатом зустрічі стала домовленість про співпрацю. Згодом Хірокі Мацура зможе презентувати керівництву міста “мастер-план Ірпеня”, в якому будуть підкреслені міські особливості.

Проектним менеджером з боку міста виступить СЕО товариства “Відважних” та інвестиційної групи “MOLODIST” Володимир Співак”, – розповів Карплюк.

Зазначимо, Хірокі Мацура – архітектор та урбаніст японського походження, який наразі працює в Нідерландах. Мацура – засновник архітектурного та містобудівного бюро MADMA urbanism+landscape та MASA architects, пише Українська правда.

Фото: УП Життя.

06/13/2022

You cannot copy content of this page