fbpx
Події
Володимир Зeлeнський розповів, чи балотуватиметься у пpезиденти

Шоумен, один з засновників студії “Квартал-95” Володимир Зeлeнський повідомив, чи балотуватиметься у пpезиденти на майбутніх виборах 2019 року.

Про свої наміри Зeленський повідомив в інтерв’ю Дмитру Гордону, передає “Українська правда”.

“Я про це думаю”, – заявив шоумен, коментуючи питання, чи визначився він зі своєю участю у пpезидентській кампанії.

“Я про це думаю. Дуже думаю. Схиляюся … Рано про це говорити”, – заявив він і додав на уточнююче питання: “Ну, я думаю, що може бути – так”.

“Може бути. Дійсно, я про це дуже серйозно думаю. Дуже багато. Я про це багато говорю з сім’єю. Для мене їх думка дуже важлива”, – додав Зeлeнський.

За його словами, його рідні “дуже бояться з приводу мене”.

“Вони дуже розуміють, яка я людина, розуміють, наскільки я вкрай, гостро, радикально справедливий, до всього … Я така людина, буду до кінця стояти … і вони дуже переживають через це моє внутрішнє відчуття”, – пояснив Зeлeнський.

Читайте також: Святослав Вакарчук розповів, чи готовий до об’єднання з Володимиром Зеленським

Нагадаємо, з 2016 року в Україні була зареєстрована партія “Слуга народу”, яка раніше називалася “Партія рішучих змін” і була перейменована у 2017 році. Головою політсили став Іван Баканов.

Партія не має ані нерухомості, ані коштів, але має Вищу раду партії, повні тезки члeнів якої безпосередньо пов’язані зі студією “Квартал-95”.

В Україні відомий серіал “Слуга народу”, створений студією “Квартал 95”. У ньому вчитель історії Василь Голобородько, якого грає Володимир Зeлeнський, стає пpезидентом України і намагається чинити не так, як зазвичай робили політики.

У листопаді 2018 року Зeлeнський вперше прокоментував результати соцопитувань, відповідно до яких він поступиться пpезидентським місцем лідеру партії “Бaтьківщина” Юлії Тимoшенко у другому турі. Він заявив, що рішення про свою участь на виборах він залишає на майбутнє.

Опубліковано 25 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page