fbpx
Дозвілля
Ворожіння вдома на Різдво 2019

Католики вже відсвяткували Різдво 25 грудня. А ось православні християни святкуватимуть Різдво Христове 7 січня. Дівчата часто ворожать у Різдвяний вечір на майбутнє, на судженого, на бажання. Відзначимо, що ворожіння на Різдво вдома можна провести на самоті або ж зі своїми подругами. Втім, є ще й ті, хто бажає провести різдвяні ворожіння, але не знають коли гадати.

Найкращою датою для ворожіння на Різдво 2018 – вважається ніч на 7 січня, але можна гадати і в будь-який інший час. Сайт Сегодня.Lifestyle підібрав кілька варіантів Новорічних та Різдвяних ворожінь.

Ворожіння на картах на Різдво

У цьому різдвяному ворожінні все просто – потрібно взяти нову колоду. Як правило, ворожать на Різдво з 6 на 7 січня після заходу Сонця. Колоду необхідно добре перетасувати.

Діставати по одній карті, кажучи: “Для себе, для дому, для серця, для душі”. Якщо всі карти червоні – пощастило, удача не відвернеться і буде поруч йти весь рік. Якщо всі чорні – потрібно готуватися до серйозних перешкод. В цей рік краще планів не будувати. Чорні та червоні означають мінливе майбутнє. Карти “для серця”: чирвовий туз – велика любов; туз пікової масті – удар; бубновий – багатство; хрестовий – хороша кар’єра.

Ворожіння на Різдво на судженого з дзеркалом

Дівчина сідає біля відчиненого вікна або на вулиці з дзеркалом. Його треба встановити таким чином, щоб Різдвяний місяць чітко відбивався. На нього і дивитися невідривно. Через деякий час зображення множитися або будуть з’являтися інші фігури. За ним і визначають майбутнє

Якщо відображення місяця роздвоїлося – дівчина буде з парою в цьому році. Якщо їх стало більше двох – буде вибір між нареченими. Якщо з’явилася фігурка – судить про майбутні події.

Також можна гадати за допомогою двох дзеркал: великого і маленького. Потрібно при свічках сісти проти великого, а маленьке встановити перед собою. Вийде коридор. Дівчина каже: “Суджений, я чекаю, приходь вечеряти!” Тепер потрібно уважно дивитися в коридор з дзеркал. Він повинен з’явитися в самому його кінці. Це гадання не завжди вдається.

Ворожіння на Різдво зі свічкою

Потрібно поставити перед собою свічку і проговорити такі слова: “Подружко, поговоримо?” А потім запалити її. Якщо відразу гніт не візьметься, сірник зламається, то не варто продовжувати. Якщо свічка загорілася, то уважно потрібно дивитися на гніт. Кожен раз, роблячи оберт, гніт показує певну фігурку. За ним і визначають майбутні події. Наприклад: троянда – кохані, дев’ятка – виконання всіх бажань, дракон – є ворог, рис – неприємність, спис – потрібно діяти швидко, змія – напад недоброзичливців, плітки.

Ворожіння на Різдво вдома на обручці

Потрібно прив’язати до шлюбної обручки нитку, довжиною від долоньки до ліктя. Взяти за вільний кінець, щоб кільце вільно висіло і запитувати, наприклад: “Чи буду я багата? Чи куплю я машину”. Приклади відповідей: паралельно тулубу гойдається – ні; перпендикулярно – так; стоїть на місці – не визначено.

Ворожіння на Різдво на голках

Потрібно взяти товсту свічку і дві швейні голки, вушко кожної з них натерти воском. Також знадобиться стакан з чистою водою. Потрібно загасити світло в оселі, запалити свічку і поставити перед собою стакан води. Взяти голки пальцями вістрям вниз і одночасно опустити їх в стакан. Поспостерігати за тим, яке місце зайняли голки.

Якщо голки швидко пішли на дно, то в цьому році здійсниться твоє заповітне бажання. Якщо з’єдналися – буде весілля. Опустилися на дно один навпроти одного – ти знайдеш любов. Вістрям один до одного – буде суперниця. Розійшлися на дні – чекай розлуку. Вколола палець – чекай зізнання в коханні.

You cannot copy content of this page