fbpx

Вперше в Україні: молодята із Одеси побралися у дуже незвичному місці(фото)

Вперше в Україні двоє молодят офіційно зареєстрували шлюб на борту повітряного судна. Марія Попович і Олексій Потравко здійснили свою давню мрію, поклявшись у вірності один одному в літаку, пише “Главком”.

Літак Ан-2П, який кличуть у народі Аннушкою, злетівши з приміського спортивного аеродрому Гідропорт, підняв в своїх комфортабельних кріслах 12 святково одягнених людей. Батьки, свідки і друзі молодих стали пасажирами цього незвичайного рейсу. Серед них була дівчина, як і зареєструвала акт цивільного стану у польоті . Реєстратор Суворівського РАГСу Анна Колесник вперше робила свою роботу в такому незвичайному місці.

Вируливши на смугу, пілоти Василь Усов і Вадим Громов впевнено підняли трудягу Ан-2 в черговий, хоч і незвичайний політ. Набравши 800 метрів висоти, Вадим дав знак, що можна починати церемонію. Протокольна промова реєстратора, довгоочікуване «так», обручки і вітальний поцілунок — все, як завжди, але треба розуміти, що ніхто і ніколи в нашій країні не робив цього в літаку.

“Спочатку я була шoкована пропозицією вирушити на аеродром, щоб розписати молодят. Звичайно, зараз ми працюємо в найрізноманітніших місцях і закладах, запити бувають різні, до цього випадку я можу пригадати лише укладення шлюбу в повітряній кулі, але шлюб в літаку — такого не було ніколи”, — розповідає Анна Колесник.

Читайте також: За два тижні до весілля: виплакавшись на пoхoроні, вдома Ганна ридала над білою сукнею і вельоном. А в пуделку сиротиною лежала її весільна обручка

Молодята йшли до цієї події рівно півроку. Наречена Марія Попович давно пов’язала свою долю з авіацією, вона сім років пропрацювала прес-секретарем міжнародного аеропорту «Одеса» і завжди хотіла вийти заміж не так, як всі.

“У жовтні минулого року у нас з Олексієм виникла майже божевільна ідея розписатися в небі, — розповідає Марія. — На жаль, в звичайному авіарейсі цього зробити неможливо, тому довелося реалізувати мрію таким ось способом. Через друзів ми знайшли льотчика, який, подумавши, відразу сказав, що в принципі це можливо. І ось, перечекавши зиму, наша мрія збулася”.

Власник літака, відомий одеський авіатор Вадим Громов, теж не приховує радості, адже його Ан створив ще одну українську родину.

You cannot copy content of this page