Вчені випадково помітили, що домашній електролічильник завищує рівно в два рази. Джерело
Як? А через неправильний підрахунок електронних імпульсів. Всі лічильники, які ми перевіряли, працювали в режимі подвійного тарифу! Як перевірити? Читайте!
На фото показаний звичайний електролічильник, подивіться на виділене в зеленій рамці.
Ці цифри означають, що в даному лічильнику 1 кіловат * година набігає через кожні 3200 імпульсів, які відображає світлодіод А. Ці електронні імпульси рахують механічні коліщатка лічильника. Кожен три тисячі двохсотий імпульс відраховує кіловат * год.
Але такий лічильник з облудними встановленими даними може налічувати кіловат * годину не за належних 3200, а за 1600 імпульсів. Тобто, в два рази швидше мотає.
Щоб перевірити свій лічильник, зовсім не обов’язково сидіти біля нього і рахувати всі 3200 імпульсів. Правий «сегмент» приладу показує не кіловати, а соті частки кіловата. Цей «сегмент» розділений на 100 частин. Кожні підраховані 1 / 100kW відзначаються клацанням і коліщатко прокручується на одну поділку. Тобто, наш лічильник повинен клацати кожні 3200/100 = 32 імпульси (моргання світлодіода), ваш – А / 100 імпульсу.
Читайте також: ЩO РOБЛЯТЬ УСПІШНІ ЛЮДИ В ОСТАННІ 10 ХВИЛИН СВОГО РОБОЧОГО ДНЯ
Якщо лічильник налаштований неправильно, він буде клацати частіше – у нас кожні 16 імпульсів замість 32. Тобто, основне завдання – перевірка відповідності заявленого виробником приладу кількості імпульсів кожній кіловат * годині з реальним числом імпульсів, шляхом підрахунку і підтвердження (або спростування), що за А / 100 імпульсів дійсно набігає 0.01 кіловат.
Ми, до речі, встановили, що наш лічильник завищує рівно в два рази. А ваш?
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся