fbpx
Дозвілля
Всього два правила, які змінять ваше особисте життя нaзавжди

Є всього два правила в особистому житті, які дійсно працюють. Вони годяться і чоловікам, і жінкам. А ті, хто їх не знає, приречені витрачати час і нерви на невідповідних людей.

1. Правило перше. У відносинах має бути легко.

Легко має бути з самого початку. З перших хвилин. Людина, з якою ви відразу ж відчуваєте себе, як старі знайомі, підходить вам більше за ту, яку треба обходити роками. Хлопчина, з яким ви через п’ятнадцять хвилин готові усамітнитися в тyaлеті торгового центру краще за того, кому ви сім років писали листи без відповіді. Дівчина, яка відразу проявляє до вас інтерес краще неприступною красуні, яку треба звозити на Багами. Просто – значить добре. Складно – значить погано.

Це аксіома. Не треба її доводити. Взагалі, нічого не треба в стосунках доводити за свій рахунок.

Не треба нікого домaгaтися, ні під кого підлаштовуватися і ні за ким бігати. Зробивши це один раз, ви будете робити це щодня, а у відповідь бачити тільки примхливу незадоволену морду. Якщо відразу не заладилося, не загорілося, не pозкуpилося – не тягніть кота за хвіст. Значить – не ваша людина. Складні відносини годяться тільки для тих, кому нудно, і у кого багато вільного часу. Всім іншим ці страждання тільки псують нерви.

Не варто вивозити складні відносини на собі. Відносини, в яких ви тільки й робите, що витанцьовуєте під чиюсь дудку – пpинизливі. Рано чи пізно ліміт вашого терпіння вичерпається. Не давайте себе втягнути в складні відносини.

2. Правило друге, але від цього не менш важливе. Відносини повинні приносити радість.

Читайте також: “Жінка повинна належати тому, хто позбавить її від проблем” – 15 цитат Оноре де Бальзака

Це твердження теж не потребує доказів. Як тільки відносини перестали приносити радість, а стали приносити гидoту, припиняйте це явище на корені.

Не звикайте до розбірок, сліз і биття посуду. Залиште довгі розмови, докори, взаємні звинувачення. Це не нормально! Це шлях в пeкло! Тільки-но з відносин йде радість – вони стають марними. Здавалося б – що простіше.

Але ж багато людей роками жують жоване-пережоване сіно своїх образ! Вони займають свій мозок непотрібними розбірками! Не треба цього робити! Як тільки ви розумієте, що ваші слова віднімають радість – закрийте рот. Починається розбирання – йдіть. Людина хоче тільки звинувачувати і дорікати – не дозволяйте підсадити вам почуття провини. Ідіть! Відносини потрібні для радості. Всі інші відносини «заради дітей», «тому, що всі так живуть», «за звичкою», «тому, що без неї ще гірше» можна просто взяти і віднести на смітник.

Як на мене, головних правил всього два. Ви з ними згодні?

Морена Морана.

Опубліковано 22 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page