fbpx

Втекли і не відбили – ситуація на Херсонщині у зведенні Генштабу

Після успішного наступу Сил оборони України в Херсонській області частина росіян втекла зі своїх позицій, – повідомили у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ у п’ятницю, 24 червня.

“За результатами успішних наступальних дій наших підрозділів, частина сил ворога залишила підготовлені оборонні позиції та втекла в район населеного пункту Ольгіне Бериславського району Херсонської області”, – йдеться в повідомленні.

Про ситуації. У ранковому зведенні 25 червня Генштаб повідомив, що російські підрозділи марно намагалися відбити втрачену територію на півночі Херсонської області, в районі селища Високопілля Бериславського району.

“На Південнобузькому напрямку окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Ведуть розвідку, удосконалюють інженерне обладнання позицій та намагаються не допустити перегрупування наших військ.

Для відновлення раніше втраченого положення, силами до ротної тактичної групи, ворог вів наступ у напрямку Потьомкине – Високопілля Херсонської області, успіху не мав, відійшов”, – сказано в повідомленні.

Фото ілюстративне.

06/25/2022

You cannot copy content of this page