fbpx

“Вважає себе зіркою”: Катерина Кухар спровокувала суперечки у мережі через оцінки учасникам

Українська балерина, суддя телешоу “Танці з зірками” Катерина Кухар спровокувала суперечки серед користувачів мережі, частина із яких звинуватили її у необ’єктивному ставленні до деяких учасників.

Так, головними героями конфлікту стали учасниця проекту Леся Нікітюк і фаворит п’ятого сезону “Танців” Іраклі Макацарія. Їхні виступи в одинадцятому випуску отримали зовсім різні оцінки: Лесі Катерина поставила 6 балів, у той час як Іраклій отримав максимум — 10 балів (до того ж, від усіх суддів). Дискусія між фоловерами Кухар розгорнулася на її сторінці в Instagram.

Багато зазначили, що балерина необ’єктивно відноситься до конкурсантів, тобто Іраклі підсуджує, свідомо завищуючи оцінки, а Лесі навпаки — занижує (відео обох виступів — в кінці новини).

При цьому дехто також зазначив, що знаменита прима “вважає себе зіркою”, тому зовсім не контролює свою мову й дозволяє робити взагалі некоректні висловлювання.

“Коли Іраклі торсом махає — йому ставлять 10, і ніхто не говорить, що це фривольність. Лесі поставили 6. Занижувати оцінки — це ваше!” — обурено написали в коментарях Катерині підписники.

“Зверніть увагу, хто в танці технічний і гідний перемоги, а хто — колода. Питання риторичне — Лесі пора додому”, — зазначили інші шанувальники шоу.

Джерело.

You cannot copy content of this page