fbpx
Дозвілля
Виберіть один з малюнків і дізнайтеся, що він розповість про ваш емоційний стан

Про людину дуже багато що може розповісти те, що вона вибирає в повсякденному житті.

Про характер і тип особистості може свідчити навіть кава, яку ви п’єте, що вже говорити про вибір в контексті психологічних тестів. Якраз один з них ми і пропонуємо пройти.

Виберіть один з малюнків і подивіться, що ваш вибір говорить про ваш емоційний стан.

Відповіді:

1. Цей малюнок вибирають люди, яким зараз складно зробити вибір. Це досить розвинені особистості, здатні розрахувати всі ризики, і тому вони розуміють ризики кожного з варіантів вибору і розуміють те, наскільки серйозний їх вибір і чого він може їх позбавити.

2. Спіраль, як правило, вибирають люди, які знаходиться в складному процесі примирення з собою. Можливо, в їх минулому відбулося щось, що змушує думати, що вони тепер «неправильні люди». Проте це дуже сильні особистості, які вміють боротися за своє щастя і знають собі ціну.

3. Грати ж вибирають люди, які в даний момент переживають важкі часи. Можливо зараз у них є проблеми зі сном, ймовірно, тривожні нічні пробудження. Крім того, грати говорять про те, що ви намагається виправити ситуацію, але поки не можете досягти успіху в цьому.

4. Цей малюнок вибирають люди, які знаходяться в пошуках творчої реалізації. Насправді це унікальні особистості, які часто самі не помічають за собою нічого особливого. А дарма. Вам потрібно зрозуміти, в чому ваш дар, і розвиватися в цьому напрямку.

5. Вибір цього малюнка говорить про те, що ви зараз переживаєте глибоку кризу. Неприємності, які, можливо, сталися нещодавно, змушують вас відчувати себе самотнім і втомленим. Щоб не впадати у відчай, вам варто виговоритися. Знайдіть людину, яка вас зрозуміє або хоча б вислухає.

6. Блоки вибирають люди, які відчувають почуття, ніби все їх життя ламається на шматочки. Ви намагаєтеся вхопитися за все і відразу: за роботу, сім’ю, друзів, відносини. Вам варто зробити вдих і дозволити тому, що йде, піти. Зробіть ясний і свідомий вибір між головними «блоками» свого життя.

7. Концентрична спіраль буває вибором людей, які намагаються знайти внутрішню гармонію. Можливо, ви зараз відчуваєте страх заблукати. Спіраль показує спробу рухатися у напрямку до центру і бути тим, хто ви є. Ваша боротьба полягає в тому, щоб повністю взяти себе, зрозуміти свої недоліки, від деяких позбутися, а деякі прийняти.

8. Ваше життя – це сізіфовий камінь. Ви відчуваєте себе розчавленим і злим, тому що за кожен крок вперед доводиться розплачуватися двома кроками назад. Ви людина, яка одночасно відчуває розпач і почуття надії. Ця комбінація часом не дає вам спати. Потрібно зрозуміти межу своїх можливостей і не намагатися зробити більше, ніж ви здатні. Справа не в тому, що ви чогось не зможете, справа в тому, що ціна за успіх може бути занадто великою – підірване здоров’я, розвалена сім’я або втрата друзів.

facebook