fbpx
Дозвілля
Види одягу, які краще не сушити у сушарці барабанного типу

Зазвичай, більшість видів одягу можна сушити у сушці барабанного типу. Однак, існують деякі види одягу, які краще не сушити у сушарці, оскільки це може пошкодити їх вигляд, структуру тканини або зменшити термін служби.

Ось декілька прикладів одягу, який не рекомендується сушити у сушці:

Вовняний одяг – сушка у сушарці може зменшити розмір і зіпсувати форму вовни. Краще всього сушити його на повітрі, розтягнувши на рівній поверхні.

Шовковий одяг – сушка у сушарці може пошкодити дуже тонку і дорогу тканину. Краще залишити шовковий одяг на повітрі, на підвішених на плечиках вішалах.

Лляний одяг – сушка у сушарці може зменшити розмір тканини і зіпсувати її структуру. Краще сушити лляний одяг на повітрі.

Одяг із декоративними елементами – сушка у сушарці може пошкодити вишивку, намистини, пайетки і інші декоративні елементи, тому краще сушити такий одяг на повітрі.

Одяг із синтетичних тканин – сушка у сушарці може зменшити розмір і пошкодити структуру тканини. Краще сушити такий одяг на повітрі.

Загалом, перш ніж сушити одяг у сушарці, переконайтеся, що він підходить для такого типу сушки. Якщо ви не впевнені, краще використовуйте повітряну сушку на рівній поверхні.

Крім одягу, існують речі, які також не рекомендується сушити у сушарці. Ось декілька прикладів:

Ковдри та подушки з пір’ям або пухом – сушка у сушарці може пошкодити пір’я або перо і зробити їх неоднаково розподіленими по всій ковдрі або подушці. Краще сушити їх на повітрі на рівній поверхні, періодично підтримуючи їх форму і розподілюючи пір’я або перо вручну.

Дуже дрібний одяг, такий як панчішки і капронки – сушка у сушарці може легко змінити їх форму і пошкодити нитки. Краще підвісити їх на спеціальний вішак для сушки панчішок або сушити на повітрі.

Одяг із знімними деталями, такими як капюшони або пояси – сушка у сушарці може змінити форму цих деталей і призвести до того, що вони вже не посадяться на місце на одязі. Краще відстібнути їх перед сушкою і сушити окремо.

Одяг з наповнювачем, такий як пуховики або куртки – сушка у сушарці може зробити наповнювач нерівномірним і зменшити його теплоізоляційні властивості. Краще сушити на повітрі, підтримуючи форму куртки чи пуховика.

Спортивний одяг з мембрани – сушка у сушарці може пошкодити мембрану і зменшити її водонепроникність. Краще сушити на повітрі.

У кожному випадку, перевірте інструкції на етикетці вашого одягу та інших речей, щоб переконатися, який тип сушки найкраще підходить

You cannot copy content of this page