fbpx
Дозвілля
Викиньте всі книги про смачне і корисне, до гаспида поради про те, як вдало вискочити заміж. Є тільки два правила в житті, які дійсно працюють. Вони підходять і для чоловіків, і для жінок

А ті, хто їх не знає, будуть витрачати весь свій час і нерви на невідповідних людей.

Правило перше – у стосунках має бути легко.

Легко має бути з самого початку. З перших хвилин. Людина, з якою ви відразу ж відчуваєте себе, як старі знайомі, підходить вам більше за ту, яку треба “обходити” роками. Хлопчина, з яким ви через п’ятнадцять хвилин готові іти на край світу кращий за того, кому ви сім років писали листи без відповіді. Дівчина, яка відразу проявляє до вас інтерес краща від неприступної красуні, яку треба спочатку відвезти на Багами. Просто – значить добре. Складно – значить погано.

Це аксіома. Не треба її доводити.

Взагалі нічого не треба в стосунках доводити за свій рахунок.

Не треба нікого добиватися, ні під кого підлаштовуватися і ні за ким бігати. Зробивши це один раз, ви будете робити це щодня, а у відповідь бачити тільки примхливу невдоволену мармизу. Якщо відразу не склалося, не загорілося – не тягніть кота за хвіст. Значить – не ваш чоловік – жінка. Складні стосунки годяться тільки для тих, кому нудно, і у кого багато вільного часу. Всім іншим ці псевдостосунки тільки псують нерви.

Не варто вивозити складні стосунки на собі. Стосунки, в яких ви тільки й робите, що витанцьовуєте під чиюсь дудку – беззмістовні. Рано чи пізно ліміт вашого терпіння вичерпається. Не давайте себе втягнути в складні стосунки.

Правило друге, але від цього не менш важливе.

Стосунки повинні приносити радість.

Це твердження теж не потребує доказів. Як тільки стосунки перестали приносити радість, а почали приносити важкість і негатив – припиняйте!

Не звикайте до “розбірок”, сліз і биття посуду. Залиште довгі розмови, докори, взаємні звинувачення. Це не нормально! Це шлях в пeкло! Тільки-но зі стосунків зникає радість – вони стають марними. Здавалося б – що ж простіше?

Але ж багато людей роками жують пережоване сіно своїх образ! Вони займають свої мізки непотрібними розбірками! Не треба цього робити! Як тільки ви розумієте, що ваші слова віднімають радість – закрийте рот. Починається “розбірка” – йдіть. Людина хоче тільки звинувачувати і дорікати – не дозволяйте підсадити вам почуття провини. Ідіть! Стосунки потрібні для радості. Всі інші стосунки «заради дітей», «тому, що всі так живуть», «за звичкою», «тому, що без неї ще гірше» можна просто взяти і віднести на смітник.

Як на мене, головних правил лише два. Ви з ними згодні?

Автор – Mорена Mорана(блогер).

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook