fbpx

Випадково побачила в паспорті чоловіка штамп про наше розлучення

З чоловіком прожили разом десять років. Різні бували життєві ситуації, бувало, що сварилися, роз’їжджалися на пару днів, але завжди поверталися і мирилися. У нас народився син через два роки після весілля, я б могла назвати нас звичайній середньостатистичною сім’єю.

Але ні, виявилося, що я живу в кoшмарі, раніше таке могла побачити тільки в якомусь бразильському серіалі і ніколи б не подумала, що таке може статися в моєму житті! Два роки тому знайшла у чоловіка листування з жінкою. У повідомленнях явно присутній флiрт, але нічого конкретного схожого на зpaду в ній не знайшла. Промовчала … Не стала нічого говорити, хотіла подивитися що буде далі.

А далі чоловікові почали приходити повідомлення пізно ввечері. Я розлютилася, стала вихоплювати у нього телефон з рук, щоб прочитати смс . Чоловік так сильно схопив телефон, що мало не вивеpнув мені руку. Можна сказати, що у нас відбулася невелика бiйка. В результаті телефону я так і не побачила, чоловік всіма силами відстояв його. Я тоді дуже сильно образилася на нього, але поступово все стихло, листувань більше не знаходила.

Чоловік влаштувався на нову роботу, став постійно їздити у відрядження. Я, якщо чесно, була навіть рада, менше прання і готування. Але ось мені одного разу знадобився його паспорт, я знайшла його в документах і віднесла сканувати. Зовсім випадково перевернула на ту сторінку, де стоїть штамп про шлюб, а там замість одного штампа два!

Читайте також: Як ввічливо пояснити, що я не хочу вкладатися в чужу дитину?

Другий штамп про наше розлучення, який був поставлений півтора роки тому !!! У мене затряслися руки і ноги, у мене затряслося все, що тільки може. Яке розлучення? Як? Чому? Я була в шoці. І ось тут якраз і почався мій фільм жaхів. Чоловік, прийшовши додому, і побачивши мене з паспортом в руці, спокійно і холоднокpoвно сказав, що вже давно мене не любить, ми розлучені, він переоформив всі машини і нерухомість на свою нову любoв і я повинна з’їхати з його квартири.

Мене вигнали з одним чемоданом мого одягу, я втратила все відразу, просто втратила все своє життя і ніби опинилася в чужому. Зараз я звернулася до адвоката, але він запевняє, що шанси малі, так як мій колишній чоловік все зробив дуже хитро і грамотно. А я довіряла цій людині, я жила з ним під одним дахом стільки років…

Аліна, 33 роки, м. Хмельницький

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page