fbpx
Дозвілля
Виявляється є люди, які просто не здатні любити іншу людину: топ-10 ознак

Виявляється є люди, які просто не здатні любити іншу людину. Багато хто вважає, що вони не люблять інших, тому що занадто люблять себе, пише Gazeta.ua.

Але це не так. Насправді вони не люблять себе, вони себе ненавидять. Вони вимагають любові від інших, щоб насичуватися цією любов’ю, але не можуть нічого дати натомість.

І хоча вони можуть закохатися, вони не здатні утримати це почуття, тому що їм не вистачає потрібного спектру емоцій і сприйняття, щоб відчути і віддати любов.

Про деякі характерні ознаки того, що людина нездатна любити і дарувати це почуття безмежно і беззастережно.

Чоловіки і жінки, які не здатні любити:

1. Звинувачують інших

Люди, які нездатні любити, мають схильність звинувачувати в своїх проблемах інших. Їм не вистачає розуміння того, що вони самі можуть бути джерелом проблем.

Їм властива обмеженість світогляду, і вони зосереджені лише на тому, яку користь їм особисто принесуть дані стосунки. Вони рідко задаються питанням, чи винні вони в тому, що все пішло не так, як планувалося.

2. Не несуть відповідальності за свої помилки і провини

Ті, кому не вистачає здатності всією душею любити когось, як правило, рідко замислюються над тим, що вони теж впливають на ситуацію або стосунки.

Знову ж для того, щоб зізнатися в якихось помилках людина повинна володіти певною самосвідомістю і розумінням себе. Люди, які не можуть любити, часто шукають відмовки за свою поведінку. “Я був нетвеpезий, не сприймай це на свій рахунок”, “Зазвичай я так не поводжуся” або “Ти так мене розлютила” – ці фрази часто використовують люди, які не навчилися пояснювати свою поведінку.

3. Швидко кидають

Вони просто кидають щось або когось, якщо людина більше не приносить їм користі. Вони рідко замислюються про іншу людину, і це їх не дуже турбує.

Коли щось не має для них практичної мети, їх інтерес до людини або стосунків просто гасне.

4. Не виносять того, хто краще за них

Вони заздрять будь-кому, кого вони вважають кращими за себе, впадають в лють, коли інша людина їх в чомусь перевершує, особливо коли це стосується партнера.

5. Нетерпимі до недосконалостей інших

Оскільки самі вони прагнуть до досконалості, то очікують цього й від інших. Партнеру такої людини дуже складно відповідати всім очікуванням, тому стосунки стають важкими і хвоpими.

6. Використовують інших для досягнення своїх цілей

Такі люди потребують підживлення – захоплення, підтримки і схвалення, на яких тримається їх самоповага. Партнер для них як парашут для парашутиста. Вони його використовують, поки він їм потрібен, а коли необхідність зникає, просто забувають про нього.

7. Маніпулюють іншими

Такі люди використовують непрямі методи для маніпулювання іншими. Робиться це в основному зі страху втратити своє підживлення. Вони можуть маніпулювати, пpинижувати і применшувати ваші заслуги, щоб ви залишалися в їх владі і продовжували підживлювати їх его.

8. Завжди чимось незадоволені

Людина, яка нездатна любити, живе за принципом “мені завжди потрібно більше”. Коли вона отримує те, що потрібно, то вирішує, що це недостатньо добре для неї і переключає свою увагу на нову мету.

Її бажання постійно змінюються. Їй складно утримати інтерес досить довго, а рішення рідко бувають остаточними. Укупі з дуже матеріалістичною натурою така людина ніколи не буває задоволеною.

Це буде постійно виснажувати партнера і тримати стосунки в напрузі. Ви будете намагатися зaдoвольнити потреби партнера, але при цьому відчувати, що ніколи не зможете йому догодити. Зрештою, вам буде здаватися, що ви не заслуговуєте бути з таким як він. Але це не любов, а гра, де ви граєте за його правилами.

9. Не дбають про почуття інших

Така людина часто зачіпає або ранить почуття інших людей, часом навіть не розуміючи цього. Для партнера це означає нескінченну низку образ і пpинижень, яка триватиме доти, доки він не вирішить піти. Вам доведеться звикнути тримати свої емоції під контролем. Якщо ви спробуєте щось заперечити, все сказане обернеться проти вас.

10. Домінують

Ті, хто не вміють любити, завжди намагаються контролювати своїх партнерів. Вони використовують безліч тактик, щоб управляти життям того, хто з ними поруч.

Іноді ці маніпуляції такі витончені, що ви починаєте вірити в те, що справжній злодій – ви, і вам неймовірно пощастило, що вас терплять. Зрештою, ви стаєте paбом їх вимог і втрачаєте контроль над стосунками.

Чому не можна бути безмежно добрим

You cannot copy content of this page