fbpx

Вже четверту добу у Рівному шукають зниклу 17-річну Поліну Красноступ

Вже четверту добу у Рівному шукають зниклу 17-річну Поліну Красноступ. Вранці 21 березня дівчинка пішла до школи, однак додому не повернулася. Через кілька днів правоохоронці заявили, що дитина може бути за кордоном. А тим часом в соцмережах з’явились звинувачення на адресу поліції, що нібито ті не виконують свою роботу, як слід, пише PressCentr

«Треба дякувати цій людині, бо він вчора повідомив, що знає місце знаходження Поліни, а саме що вона в Албанії», – написала у мережі Facebook рівнянка Тетяна Клименко.

Далі жінка додала, що вчора керівник рівненської поліції Василь Зелінський викликав до себе батьків Поліни і нібито мав їм розповісти, де знаходиться їхня донька. Натомість, через візит до Рівного Порошенка, зустріч переніс на вечір. Далі, за словами дописувачки, розмова перейшла у взаємні звинувачення. Пан Зелінський почав навчати виховувати дітей, а батьки дівчинки – поліцію виконувати свою роботу.

– Інформація, розповсюджена в Інтернеті, абсолютно не відповідає дійсності, – сказав у коментарі кореспонденту видання керівник поліції Рівного Василь Зелінський. – Справа у тому, що батьки не можуть обґрунтовано пояснити чому зникла їхня дочка і куди вона могла піти чи поїхати. Вчора я справді викликав їх, проте вранці вони в прийшли у стані, який не відповідає візиту у правоохоронні opгани. Я розумію, в людей – біда, тому попросив прийти їх у другій половині дня. Виразної відповіді на питання, що спонукало їхню доньку піти з дому, так і не почув. Лише почув емоції, які не сприяють об’єктивному розслідуванню. Пошуки тривають.

Читайте також: Подвійне вбuвcтво юнаків на Львівщині: стало відомо, ким виявився злoвмисник

Нагадаємо, у Рівному розшукують Красноступ Поліну Юріївну, 14.09.2000 р.н., жительку м. Рівне. Була одягнута у сіру шапку, чорні куртку та легінси, світло-коричневі черевики. Має дуже довге русяве волосся. Кому що-небудь відомо щодо можливого місця перебування розшукуваної, прохання одразу повідомити на спецлінію «102».

You cannot copy content of this page