fbpx

Вже ознайомилася з наказом: з посади ректора НМУ імені Богомольця звільнено Катерину Амосову

Міністерство охорони здоров’я звільнило з посади ректора НМУ імені Олександра Богомольця Катерину Амосову. Відповідний наказ підписано 30 березня, пише ТСН.

“30 березня, після публічного розгляду звіту ректора Національного медичного університету Катерини Амосової, комісія МОЗ України одноголосним рішенням визнала роботу ректора НМУ 2017 року незадовільною та рекомендувала Міністерству достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту 2017 року”, йдеться у повідомленні.\

МОЗ розірвав контракт з Амосовою на підставі листів Державної аудиторської служби, Державної фінансової інспекції, Державної казначейської служби та рекомендації комісії. Вони свідчать про невиконання 12 пунктів вимог ДФІ, що виявлено під час ревізій.

Катерина Амосова буде офіційно звільнена з посади ректора 16 квітня поточного року.

Читайте також: МОЗ оприлюднило наказ про надання первинної медичної допомоги: що включили в обов’язки лікарів

Нагадаємо, 20 лютого одночасно в усіх медичних закладах України було розпочато обов’язкове тестування майбутніх лікарів-стоматологів. Студенти НМУ ім. Богомольця скласти іспит не змогли. Керівництво вишу пояснило, що представники Центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я не з’явилися на екзамен. Через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов’язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася.

У відповідь на це студенти та трудовий колектив медуніверситету оголосили безстроковий страйк, а МОЗ закликало не піддаватися на провокації та не зривати навчальний процес.

Після цього відстороненого ректора Амосову суд поновив на посаді, навчання розблокували. А МОЗ подало апеляцію через поновлення на посаді ректора Богомольця.

You cannot copy content of this page