fbpx
Події
“Я давала їй пиво, щоб вона не кричала”: у Харкові нетверезі батьки поїли однорічної дитину пивом, щоб “вилікувати застуду”

У Харкові нетвереза пара поїла однорічної дитину пивом, щоб “вилікувати застуду”.

Як повідомила екс-патрульна Ляна Теремкова в Facebook, батьки ходили по вулицях з маленькою дівчинкою і приставали до перехожих, поки один з них не зателефонував у поліцію.

“Дитина плакала на руках у так званого тата, а мама з гордістю розповідала про методи лікування застуди та зниження температури у дочки – пиво! Ось вона, мама! “Я давала їй пиво, щоб вона не кричала”, – написала вона.

Лікарі підтвердили Vgorode, що горе-мати була п’яна. “Вона з трудом могла назвати місце проживання і прізвище своє. Дитинка оглянута. Є ознаки вірусної інфекції. Не важкі, середньої тяжкості. Дитина брудна, запущена. Одягнена по сезону, одяг начебто відповідає сезону. Зараз проходить обстеження, буде отримувати лікування до з’ясування обставин”, – розповіла головний лікар міської лікарні.

За її словами, дівчинка забезпечена всім необхідним, але її мати поки не приходила в лікарню.

“Діти у нас знаходяться тривалий період часу. Тому що вирішити їх подальшу долю – це тривалий період. Фактично, у мене діти тут живуть”, – стверджує головний лікар.

Також повідомляється, що дівчинка вже отримала статус дитини, позбавленої батьківського піклування. За інформацією соціальної служби, горе-матір живе в Лозовій і їй 33 роки.

“Вона дала свідчення поліції, що тут вона перебувала тимчасово, приїхала до когось в гості і щось подібне. Але ми не слідчий орган, я думаю, що поліція і ювенальна превенція, яка теж уже підключена і теж проводить свої слідчі дії, тобто це їх парафія. Зараз ми на телефоні з Лозовою, там перевіряють її дійсну реєстрацію”, – розповів начальник управління служб у справах дітей Олександр Малько.

Джерело.

You cannot copy content of this page